Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Produktový/-á specialista/-tka (HO + 13. mzda)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Uherské Hradiště
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 50.000 – 60.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte technické dovednosti a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Tak pojďte k nám pracovat a vytvářet smysluplné projekty! Naši kolegové Vás rádi kompletně zaškolí a podpoří v dalším rozvoji. Pokud jste žena a váháte, nebojte se, jednu kolegyni v týmu již máme a je velmi šikovná. Určitě to půjde i Vám.

U nás budete:

  • Komunikovat se zahraničními pobočkami na denní báze
  • Přemýšlet a upravovat projekty zadané od zákazníků
  • Vytvářet technickou dokumentaci v našem programu k jednotlivým projektům
  • Spolupracovat napříč odděleními firmy jako technická podpora

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • Home office 25% (1× týdně)
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna navíc
  • 13. mzda
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce (teambuildingy, večírky, společné sportování atd.)
  • Příspěvek na sport a mnoho dalšího

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • Technické myšlení a kreativita
  • znalost programu AutoCad nebo Solid Edge

  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. ledna
  • Plzeň
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 30. prosince

Uherské Hradiště, Zlín, Kroměříž

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

akce auto den doba flexibilní home office HR IT kolegové mzda náplň práce Office pec penzijní připojištění pobočka podpora pojištění práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek rozvoj specialist specialista sport stravování teambuilding znalost anglické anglický anglický jazyk CAD dané dny dokument dovednost dovolené firemní firmy jazyk kov kreativita list myšlení náplň navíc oddělení penzijní PR produktový program projekt technická technické tým večírky volna zahraniční zákazník