Volné místo ve firmě Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Servisní a zkušební technik uvádějící stroje do provozu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1), Český jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Helena Halašková, zobrazit tel. číslo

O nás

Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Společnost Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o., Nymburk, je součástí koncernu NIEHOFF-Gruppe. Jde se o skupinu strojírenských závodů, kde jsou vyvíjeny a vyráběny moderní stroje sloužící k výrobě drátů z neželezných kovů a také k výrobě kabelů (elektrických a datových vodičů) a kabelových svazků. V segmentu speciálního strojírenství zaujímáme významné postavení na celosvětovém trhu a jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterými jsou drátovny a kabelovny.

Německá ​strojírenská firma Maschinenfabik Niehoff, která působí v Nymburce již přes 20 let se zahraniční centrálou ve Schwabachu, hledá do týmu nového kolegu/kolegyni

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru
  • schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • praxe v kabelárenském průmyslu výhodou
  • zkušenost s montáží strojů, testováním strojů a uvádění strojů do provozu u externích zákazníků
  • ochota cestovat po celém světě

Náplň práce:

  • montáž speciálních strojů určených pro tažení, splétání a slaňování drátů z připravených dílců
  • kontrola a testování vyráběných strojů
  • uvádění strojů do provozu u zákazníků po celém světě
  • cestování cca. 40% pracovní doby

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvyšování mezd každý rok
  • výkonnostní odměny dvakrát ročně
  • mobilní telefon iPhone
  • notebook
  • jazykové kurzy
  • káva na pracovišti zdarma
  • dotované obědy, případně stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné akce pro zaměstnance
  • výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • flexibilní pracovní dobu
  • dovolenou navíc

Termín nástupu:

  • dohodou, možno ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty Zahraniční pracovní cesty
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

AJ akce Bor dění firma flexibilní hodnocení HR HW kurz kurzy mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové odměny ohodnocení paušál pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek stravenkový paušál tarif tarify technik telefon výkon vzdělání zaměstnanců zdarma znalost cestování člen dar díl doby dohodou dokument externí jazyk kontrola kov mobilní mzdové na pracovišti náplň navíc německá obor penzijní PR pracovní doby průmysl případ rok servis schopnost speciální stroj termín test tým výkonnost výkonnostní odměny zahraniční zákazník zkušební zkušenost