Hledáme lidem práci Manpower

Řidič VZV - 2 směny - 166 Kč/h

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

-zajištění nakládek a vykládek materiálu

-zaskladňování/vyskladňování zboží do/ze skladových pozic

-příprava zakázek podle výdejního listu

-práce s čtecím zařízením

Profil kandidáta:

-průkaz řidiče motorových vozíků - výhodou, ne podmínkou

-svědomitý přístup

-ochota pracovat na 2 směny

Nabízíme:

-adekvátní ohodnocení
-5 dní Sick days
-příspěvek na stravování
-příspěvek na penzijní připojištění
-podporu vzdělávání – kurzy, odborná školení

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

AJ Bor hodnocení IT kandidát kurz kurzy náplň práce ohodnocení penzijní připojištění pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení sick day sklad směny stravování školení vzdělávání list materiál náplň odbor odborná penzijní PR profi příprava přístup řidič