Operátor výroby – CNC stroje (Praha 5)

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Praha  Zličín, Praha
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné muže s praxí na CNC strojích na pozici operátora výroby v Praze 5. Dlouhodobá spolupráce se zaškolením.

Náplň práce:

  • práce na CNC stroji
  • výroba tlakových lahví
  • práce s kompozitním vláknem
  • zkušenost s jakoukoliv činností uvedenou výše výhodou

Požadujeme:

  • věk 18+
  • výpis z TR
  • ZNALOST RUSKÉHO JAZYKA – čtení výrobní dokumentace
  • vyučení v TECHNICKÉM oboru (elektrotechnika, strojírenctví)
  • nutná praxe na CNC stroji
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • pracovní doba, po – pá: 7:00 do cca 17:00
  • mzda: 90 Kč/hod, po zaučení 150 Kč/hod
  • pracoviště u zastávky metra Zličín
  • možnost záloh

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo , nebo email: e-mail přes odpovědní formulář a nebo se zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 – 16 hod.)

  • Kuřim
  • Slévárna Kuřim, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. ledna
  • Petrůvka
  • DP nábytek s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • R.D.I. společnost s ručením omezeným
  • 37 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 28. srpna
  • Třešť
  • MGG Třešť s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 23. července
  • Ostrava
  • SMART TRADING COMPANY s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Rudná, Praha-západ
  • Standart Invest s.r.o.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. prosince
  • Jilemnice
  • Hilding Anders Česká republika a.s.
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Jilemnice
Zveřejněno: 8. ledna
  • Jindřichův Hradec
  • Kasalova pila, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Krouna
  • Mias OC spol. s r.o.
  • 18 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 23. srpna
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Česká Lípa
  • SANS SOUCI, s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Trhový Štěpánov
  • Josef PROKOP
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Pardubice
  • Perfect service invest s.r.o. v…
  • 22 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Český Těšín
  • FINIDR, s.r.o.
  • 26 500 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Karlín, Praha
  • NonStop Consulting s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Litvínov
  • PEDDY Group s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • České Budějovice
  • Jihočeská masna, s.r.o.
  • 18 800 – 25 000 Kč
  • 15 500 – 17 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Odbory - proč a jak je založit

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Bor činnost den doba dokumentace elektro elektrotechnik email EU hledám IT kancelář možnost mzda náplň práce operátor práce pracoviště pracovní pracovní doba Praha praxe spolupráce školení technik výroba výrobní dokumentace znalost Zruč dokument jazyk kontakt kov náplň obor operátor výroby PR případ stav stroj technika výrobní výroby výše vyučení zkušenost