Hledáme lidem práci Manpower

Disponent Logistiky

Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

! Hledáme Disponenta logistiky, který se stane součástí zaběhlého profesionálního týmu mezinárodní výrobní společnosti !

Popis pozice:

- Denní komunikace se zákazníky v anglickém, popř. německém jazyce

- Příjem a zpracování objednávek, plánování výroby

- Komunikace napříč společností (nákup, výroba, kvalita)

- Příprava podkladů pro expedici

Profil kandidáta:

- Pracovní zkušenost v logistice výrobní společnosti

- Pokročilá znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou

- Znalost MS Office, znalost SAP

- Aktivní přístup k práci

- Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, časová flexibilita

Nabízíme:

- Pestrou pracovní příležitost v zaběhlé mezinárodní společnosti

- Možnost kariérního posunu nejen v logistickém oddělení, ale i v rámci celé společnosti

- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- Nástupní mzdu dle domluvy a předešlé zkušenosti + odměny v rámci benefitů firmy

- Firemní vzdělávání

- Dotované stravování

- 5 týdnů dovolené

- Perspektivu dlouhodobého a stabilního zaměstnání

  • Veselí nad Lužnicí
  • Teufelberger spol. s r.o.
  • 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Liberec
  • Logistik/disponent
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 4. září
  • Bzenec
  • Lenka Juríková
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Plzeň
  • Kučová Michaela
Zveřejněno: 17. března
  • Praha
  • Alexandra Hulíková
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Boskovice
  • Řidič autobusu
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. února

Moveto Delivery s.r.o., Wolt Česko s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Šmídl s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DUKRA D.B. s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., Správa a údržba silnic Jihočeského kraje, ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o., ZP Hospříz, a.s., Výrobně obchodní družstvo Plavsko, Czech Canada s.r.o., DRUŽINA, spol. s r.o., BAFA TRADING s.r.o., Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s., DETAIL CZ s.r.o., Wolf-Intex s.r.o., Dřevařská obchodní, a.s., STATEK HORNÍ DVORCE s.r.o., Petrů s.r.o., ČESAD Počátky, s.r.o., ŠÉM, a.s., DAMVEL JH s.r.o., Jindřich Brož, Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o., AGRITEK s.r.o., Aladeron a.s., Josef Šulda, V+J OBUV, s.r.o., AUTO ZÁBRANA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Obsluha vysokozdvižných vozíků

Jindřichův Hradec, Celá ČR, Žirovnice, Lomnice nad Lužnicí, Veselí nad Lužnicí, Hospříz, Plavsko, Kunžak, Strmilov, Nová Bystřice, Kamenice nad Lipou, Zahrádky, okres Jindřichův Hradec, Počátky, Těmice, okres Pelhřimov, Černovice, okres Pelhřimov, Božejov, Radenín, Štěpánovice, okres České Budějovice, Ondřejov, okres Pelhřimov

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

benefit den disponent hledám IT kandidát komunikace kvalita mezinárodní Most možnost náplň práce nová odměny odpovědnost Office plán plánování pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravování výroba vzdělávání zaměstnání zkušenosti znalost anglické dovolené firemní firmy jazyk kariérní kolektiv logistik náplň národní německé oddělení PR pracovní příležitost profi přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost příprava přístup součást tým výrobní výroby zákazník zkušenost