Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Manuální dělník / ce - Cheb

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.400 – 26.000 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy na jednoduchou práci do skladu pro společnost sídlící v Chebu na průmyslové zóně.

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální práce, vkládání zboží do krabic, kompletace zakázek, expedice,
  • Kompletace, balení.
  • Vkládání dat do PC.

Nabízíme:

  • Škála benefitů (strava zdarma, příplatky, odměny)
  • Plat až 23.000,–Kč (s průkazem VZV až 26.000,–Kč – možnost proškolení)
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Dlouhodobé uplatnění na HPP
  • Nástup ihned

Požadujeme:

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu, 8 hodinové směny.
  • Základní znalost PC
  • Manuální zručnost, preciznost a šikovnost
  • Zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Najdete náš v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Manuální Dělník/ce
  • 14 800 – 18 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. března
  • Karlovarský kraj
  • Knapová Katarína
Zveřejněno: 2. září
  • Plzeň
  • Demkovičová Nela
Zveřejněno: 11. října

TFS International s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Šmídl s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Správa železnic, státní organizace, Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., rejman logistics, s. r. o., Tritia spol. s r.o., STAVBY LF s.r.o., Martin Rejman, BAUER Logistic s.r.o., Thi Huong Dinhová, Stavby IS, s.r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., Kotra Transport Logistic s.r.o., ELČI s.r.o., BENKA TRANSPORT s.r.o., VDF global, s.r.o., AKV bus a.s., TRISTABAU s.r.o., HS LINE, s.r.o., Müller Fresh Food Logistics s.r.o., Zemědělské družstvo Křižovatka, Rolnická Skalná s.r.o., KSZ s.r.o., ept connector s.r.o., Petr Houček, Farma Bublava, s.r.o., MGA Forest s.r.o., Vítězslav Rejent, Dřevospol Ivančik s.r.o., Văn Phé Đo, VEMASPED s.r.o., Waste Solutions s.r.o., PETRATRANS s. r. o., HenyTrans s.r.o., F.M. Stav s.r.o., MARENT DEMOLICE s.r.o., Stavební recyklace s.r.o., K & K AUTOTRANS spol. s r.o., Josef Rybár, FUKA TRANSPORT, s.r.o., Karel Urban, TOP TRANS LINE s.r.o., LIGNETA autobusy s.r.o., PVKP stavební, s.r.o., Auto-Jeřáby Brožovský s.r.o., AB Metal Recycling, s.r.o., SLUMM LOG s.r.o., BUBASTAV s.r.o., Avers-Trans s.r.o., SUAS Agro s.r.o., Zemědělské družstvo "ROZVOJ" se sídlem v Trstěnicích, Goldmoon-DH, s.r.o., ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o., Roman Majgot

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Back office pracovník / pracovnice, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Laborant / Laborantka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Cheb, Celá ČR, Františkovy Lázně, Sokolov, Mariánské Lázně, Křižovatka, Nový Kostel, Habartov, Bukovany, okres Sokolov, Luby, Citice, , Dolní Rychnov, Svatava, Královské Poříčí, Staré Sedlo, okres Sokolov, Trstěnice, okres Cheb, Kraslice, Nové Sedlo, okres Sokolov

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ benefit dělník e-mail hledám Cheb IT možnost náplň práce nové odměny plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatky sklad směny společnost školení telefon uplatnění zdarma znalost Zruč dar kontakt kov náplň PC PR průmysl průmyslové příjemné případ zájem