Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor ve výrobě • 28 000 Kč/měs • Nová ubytovna, svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rokycany
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 25.000 – 30.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • operátor ve výrobě
  • montáž chladicích a mrazicích boxů, tepelných čerpadel nebo klimatizací
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • 2 nebo 3 směnný provoz

NABÍZÍME

  • základní mzda 20.000,– + 5.000,– pohyblivá složka +2.000,– docházkový bonus, možnost růstu
  • nadstandardní příplatek za svátek 150 %
  • příplatek za práci v sobotu 20 %
  • příplatek za práci v neděli 30 %
  • příplatek za noční směnu 10 %
  • zajištěné dotované ubytování s příspěvkem 1.500 Kč, nebo příspěvek na vlastní ubytování 1.500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • svozová doprava ZDARMA Rokycan, Plzně a Strašic, Volduchy, Osek u Rokycan, Mirošov, Hrádek, Břasy, Beroun, Zdice, Žebrák, Cerhovice
  • možnost parkování v areálu pracoviště
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • možnost týdenních záloh

POŽADUJEME

  • znalost ČJ
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe ve strojírenství výhodou

KONTAKT
Volejte zdarma na zobrazit tel. číslo nebo pište na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Dobřejovice
  • Abzakovo - logistka/doprava
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 28. května
  • Oslavany
  • Účetní
  • od 30 000 Kč

Schäfer - Menk s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Manuvia Plzeň, Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Jiří Marek, Omega Hořovice spol. s r.o., APEKO GROUP s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Dýšina, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Mýto, Chotíkov, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dobřany, okres Plzeň-jih, Hořovice, Líně, Plasy, Žebrák, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Příbram

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

AJ Beroun bonus den email HR Hrádek IT Mirošov možnost mzda náplň práce NDA nová nové odpovědnost operátor Osek parkování plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatek příspěvek růst stravování svátek týden ubytování zdarma Zdice zdravotní zdravotní stav znalost Žebrák areál dar doprava dovolené kontakt kov náplň odměna oprava PR rok standard stav stroj strojírenství závod