Hledáme lidem práci Manpower

Jeřábník/operátor - i bez praxe - náborový příspěvek 15 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro předního evropského výrobce válcovaných výrobků a ocelí hledáme kandidáty na pozici jeřábník.

Výrobní program tvoří tlusté plechy, profily, štětovnice a tvarové výpalky. Výrobky společnosti se uplatňují v různých oborech, od stavby lodí přes ocelové a mostní konstrukce, dopravní strojírenství, stavební stroje, energetické strojírenství až po produktovody.

Popis pozice:

  • Co Vás čeká?

    - obsluha jeřábu

    - spolupráce s vazači

    - běžná údržba

Profil kandidáta:

  • Koho hledáme?

    • Pracovité kandidáty, kteří mají jeřábnický průkaz - platný
    • Nevadí Vám práce venku
    • Ty, kteří uvítají 12 h. směny (R/N) ve formě krátký a dlouhý týden.
    • Pokud se chcete stát součástí stabilní společnosti s tradicí a získat pracovní jistotu.

Nabízíme:

  • Co získáte?

    - Mzda odpovídající Vaším zkušenostem 25-30 000 Kč
    - Náborový příspěvek 15 000 Kč
    - Stabilní práci v kmenovém stavu, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
    - 12-hodinový směnný režim (krátký/dlouhý týden).
    - Příspěvek 1 200 Kč/měsíčně do Cafeteria systému.
    - Závodní stravování, 2 dotované jídla na každé odpracované směně.
    - Slevu na nájemném v bytech Residomo.
    - Výhodné pojištění odpovědnosti.
    - Rekondiční pobyty.
    - Slevy u partnerů (DOV, Janáčkova filharmonie Ostrava, HC Vítkovice RIDERA).

Zaujala Vás tato nabídka? Výborně! Zašlete nám Váš životopis, co nejdříve se s Vámi spojíme.

Nábor je aktuální i v období koronaviru.

  • Uherský Ostroh
  • UNIS - JAKOS, s.r.o.
  • od 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. dubna
  • Olomouc
  • STELLENTA TRADE s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Olomouc
  • Martin Stummer
  • 22 500 – 25 000 Kč
  • Kácov
  • GRAFFIN s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Třebíč
  • Blanka Nohová
  • Kněžmost
  • Základní škola a mateřská škola,…
  • 31 490 – 41 940 Kč
  • Kuřim
  • Elánek pro rodinu, z.s.
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Židlochovice
  • Pekařství - bistro Křižákovi s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Jihlava
  • GIGASOFT s.r.o.
  • 16 800 – 60 000 Kč
  • Vsetín
  • H & B delta, s.r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Vsetín
  • od 21 700 Kč
  • Petřvald, Karviná
  • Metal - Management, spol. s r.o.
  • 23 500 – 27 700 Kč

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

AJ aktuální Bor den EU hledám IT jeřábník kandidát Most možnost mzda na dobu neurčitou nabídka nábor náplň práce nové odpovědnost operátor Ostrava partner plat pojištění pozice práce pracovní pracovní smlouvy praxe příspěvek režim směny SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování týden Vítkov životopis dopravní jídla kov na dobu náborový náplň obor obsluha PR profi program smlouvy součást stav stavební stroj strojírenství systém údržba výrobní závod zkušenost