Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality

Lokalita Lanškroun
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zajímáte se o KVALITU v automobilovém průmyslu? Znáte systémy řízení kvality z PRAXE dlouhé alespoň 1 ROK? Pokud k tomu HOVOŘÍTE ANGLICKY, připojte se do týmu nadšených zaměstnanců společnosti, která zaujímá stabilní místo na trhu práce v pardubickém kraji.

Popis pozice:

- Řízení kvality senzorů a víček baterií pro elektrotechnický a automobilový průmysl
- Vyhodnocování parametrů kvality
- Řešení reklamací zákazníků
- Metodické řízení kvality
- Udržování stávajících procesů kvality a zavádění změn

Profil kandidáta:

- Technické vzdělání
- Min. 1 rok praxe v oblasti kvality
- Znalost systémů řízení kvality a statistických metod
- Plynulá komunikace v AJ (znalost NJ výhodou)
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Adekvátní mzda s pravidelným růstem

- Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3,5 % z měsíční hrubé mzdy

- Roční cílový bonus

- Flexibilní pracovní doba

- Firemní stravování

- 25 let zkušeností

- Neformální dress code, příjemné pracovní prostředí, pohodoví kolegové

- Další benefity (kulturní a společenské akce, podpora sportovních aktivit a zdraví)

  • Ústí nad Labem
  • Drncová Michaela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. července
  • Plzeň
  • Kučová Michaela
Zveřejněno: 3. března

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ akce anglicky auto automobil benefit benefity bonus dění doba dress code elektro flexibilní HR inženýr IT kandidát kolegové komunikace kraj kvality místo mobil mzda mzdy náplň práce Office penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek reklama růst řízení společnost společnosti sport stabilní stravování vzdělání zaměstnanců zdraví znalost automobilový průmysl cíl firemní kulturní měsíční náplň oblast oblasti penzijní PR proces procesů profi průmysl příjemné příjemné pracovní prostředí roční rok systém systémy technické technický trh tým zákazník zkušenost