Práce: Pracovník převozu hotovosti - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 16 000 Kč

lokalita: Libeň, Praha zadavatel: G4S Cash Solutions (CZ), a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pracoviště v Praze hledáme vhodné uchazeče na pozici „Bezpečnostní pracovník/pracovnice pro převoz hotovosti“.

Náplň práce:

  • řízení speciálního dodávkového vozidla
  • bezpečnostní jištění kolegy
  • zajištění komunikace s operačním střediskem
  • obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky
  • dvousměnný provoz s nepravidelným režimem od pondělí do neděle

Požadujeme:

  • ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen)
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • zbrojní průkaz sk. D (možno vyřídit po nástupu, nutný min. věk 21 let)
  • řidičský průkaz sk. B, (C + profesní průkaz výhodou)
  • profesní kvalifikace Strážný 68–008-E (zprostředkujeme před nástupem)
  • praxe v řízení v Praze výhodou

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na údržbu uniformy
  • příspěvek na pořízení zbrojního průkazu
  • příspěvek na získání kvalifikace 68–008-E Strážný
  • příspěvek na ubytování ve výši 50% z ceny za ubytovnu
  • kafeterie
  • slevy na produkty a zboží u partnerských společností
  • mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • odměna za doporučení nového zaměstnance
  • náborový příspěvek ve výši 16000 Kč

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Libeň, Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 1. 9. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.