Strojírenský dělník, mzda od 34 000 Kč, 12h směnný režim

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Ostrava
Firma RECRA Moravia s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 34.000 – 36.000 Kč

Pro našeho klienta, který se specializuje na výrobu průmyslových praček, hledáme strojírenské dělníky. Podnik se nachází v Příboru.
Pracuje se v 12 hodinovém systému – krátký/dlouhý týden. (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00).

Náplň práce:

  • Ohýbání, vysekávání a montování kovových dílců.
  • Obsluha stroje.

Požadujeme:

  • Znalost čtení technické dokumentace výhodou.
  • Spolehlivost, samostatnost.
  • Dobrý zdravotní stav.
  • Zkušenosti ve výrobě.

Nabízíme:

  • Základní mzdu 157,30 Kč/h + 9,5 Kč/h za nepřetržitý provoz.
  • Bonus 12% ze základní mzdy za docházku.
  • Příplatek 35% za přesčasovou směnu.
  • Příplatek 20% za noční směnu.
  • Příplatek 15% za práci o víkendu.
  • Příplatek 8 Kč za odpolední směnu.
  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti (1000–2000 Kč)

Nástup je možný ihned.

Máte zájem o tuto nabídku?