Hledáme lidem práci Manpower

Lakýrník (mokré lakování, kmen, stabilita)

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete si hezky vydělat a pracovat pro rostoucí společnost v Ostravě? Jestliže máte zkušenosti s lakováním, pak máme pro Vás zajímavou nabídku!

Popis pozice:

- stříkání velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou
- tmelení, broušení velkých ploch
- míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Profil kandidáta:

- zkušenosti se stříkáním velkých ploch
- schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení, flexibilita, samostatnost, vysoká spolehlivost
- směnný provoz
- čtení technické dokumentace

Nabízíme:

- HPP ve stabilní společnosti v Ostravě, dlouhodobá spolupráce
- Kmen
- Odpovídající platové ohodnocení
- Bonus za docházku
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity – Flexipass
- Moderní prostředí (čisté zázemí v teple, bez průvanu apod.)

Zaujala Vás tato nabídka? Pak mi prosím zašlete Váš životopis.

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 19. dubna
  • Dyje
  • SKLOCEMENT PLUS s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 23. dubna
  • Uherské Hradiště
  • T.S.BOHEMIA a.s.
  • Uherský Brod
  • TEKOO spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Hřensko
  • PAAL, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Svitavy
  • PAPERA s.r.o.
  • 20 000 – 29 000 Kč
  • Havlíčkův Brod
  • 24 000 – 33 000 Kč
  • Třebíč
  • Linhartice
  • Plastic Parts & Technology s.r.o.
  • Brno
  • Lasspektrum s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Těrlicko
  • Základní škola a Mateřská škola…
  • od 40 500 Kč
  • Vyškov
  • AGROS Vyškov-Dědice a.s.
  • od 27 000 Kč
  • Vyškov
  • Mateřská škola, základní škola a…
  • 15 200 – 26 000 Kč

WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Etimos Human s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Skanska a.s., DeLu WORK s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Obsluha strojů, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Trainee program – první práce pro absolventy

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ bonus dokumentace hodnocení IT kandidát Most nabídka náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění příspěvek samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní stravování volno vysoká vysoké zaměstnanců zkušenosti životní pojištění životopis bar dokument dovolené kov Lakování náplň penzijní platové ohodnocení poměr PR profi schopnost technické vydělat závod zkušenost životní