Hledáme lidem práci Manpower

Security Data Analyst (The Czech Republic, Brno)

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

As a trusted partner, company accelerates and redefines network transformation for Service Providers. By offering a comprehensive product portfolio across every layer of the network infrastructure stack. From 5G application/service layers to packet core and RAN – company leads the way in evolved, cloud-proven networking solutions enabling innovative and secure experiences for end users. Through its industry-first VoLTE, VoWiFi, Advanced Messaging and Cloud RAN solutions, Company's platform enables Service Providers to successfully deliver tomorrow's vision today and realize new revenue streams.

Popis pozice:

Key Responsibilities:

  • Applied data science research to fight spam, scam and fraud attacks in SMS, MMS, e-mail and other mobile telecommunication protocols
  • Helping mobile network operators worldwide in localization, identification, monetization and prevention of spam and fraud attacks
  • Big Data analysis of SMS/MMS traffic (100 million messages per day)
  • Data cleaning and preprocessing (data wrangling), exploratory analysis, statistical analysis
  • Machine learning, data mining, text mining in different languages
  • Data visualization and presentation
  • Uncovering activities of organized groups of spammers and fraudsters
  • Researching new fraud techniques and designing algorithms for their detection and prevention
  • Monitoring and preventing virus and malware distribution vectors in SMS/MMS

Profil kandidáta:

  • Statistical analysis
  • Scripting languages (for example bash, python, perl, lua or similar)
  • R-studio
  • Data mining, data analysis
  • Linux/Unix platform

Nabízíme:

  • Wide range of benefits
  • Salary adequate to the job position
  • Multinational company with offices and customers all over the world
  • Advanced modern technologies
  • Interesting people
  • Team spirit
  • Company working in mobile networks and telecommunication – with a special focus on our product – Management Station (MS) with main functionalities:
  • Modern GUI

  • Brno
  • MUNIPOLIS s.r.o.
  • 27 500 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

benefit Brno data den e-mail event HR IT job kandidát management mobil náplň práce Office partner pec plat pozice práce security studio technologie CAM clo cloud design náplň PR proces profi technolog