Team leader

Lokalita Nymburk
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro nadnárodní společnost vyrábějící plastové díly do automotive hledáme nového kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi s vedením lidí a chutí se dále rozvíjet a případně pozičně posunout na pozici mistra.

Popis pozice:

  • vedení menšího týmu operátorů (cca 10 lidí)
  • motivace týmu, přerozdělování práce, školení, podpora podřízených
  • řešení docházky
  • koordinace podřízených na směně
  • spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě

Profil kandidáta:

  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost prostředí výrobní společnosti, ideálně automotive
  • proaktivní přístup, komunikativnost, otevřenost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • chuť na sobě pracovat a rozvíjet se
  • řp. sk. B výhodou

Nabízíme:

  • práci v novém a moderním pracovním prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • další zaměstnanecké benefity (letní tábor pro děti, příspěvek na masáže, odměny za darování krve nebo kostní dřeně až 5000 Kč...)
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Nymburk

Máte zájem o tuto nabídku?