Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Dělník V Kovárně - 27 000-42.000 Kč/měsíc, UBYTOVÁNÍ ZLÍN

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 42.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce

  • Obsluha kovací linky při výrobě zápustkových výkovků a zajištění jejího chodu
  • Zakládání kusu do lisu
  • Spolupráce při výměně zápustkového nářadí
  • Měření vyrobených dílů – samokontrola

Nabízíme

  • Nástupní mzda 27 000 Kč/měsíc + 5 000 Kč jednorázový bonus po zkušební době
  • Po zapracování mzda až 35 000 – 42 000 Kč/měsíc
  • DOTOVANÉ UBYTOVÁNÍ VE ZLÍNĚ
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Zodpovědnost
  • Pracovitost
  • PRÁCE VE ZLÍNĚ

V případě zájmu o bližší informace nám prosím ZAŠLETE ŽIVOTOPIS spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead – HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Andrea Kinzelová
Email: e-mail přes odpovědní formulář, zobrazit tel. číslo

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., KLIM cars s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Bohumín

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

AJ bonus dělník email HR IT měření měsíc mzda náplň práce odpovědnost práce spolupráce STK stravování telefon Zruč díl dovolené informace kontakt kontrola kov linky náplň obsluha PR případ závod zkušební