Hledáme lidem práci Manpower

Slévač na ranní směny, mzda 24 000 Kč, možnost ubytování

Lokalita Příbram
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zájem o práci v kovovýrobě a rádi byste získali dlouhodobé zaměstnání?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás přivítáme v týmu.

Popis pozice:

  • Obsluha zdvihacích zařízení, tlakových nádob a plynového hořáku
  • Výroba pájek a ložiskových kovů
  • Kompletace výrobních zakázek

Profil kandidáta:

  • Vyučení v technickém oboru (zámečník, obráběč kovů apod.)
  • Výhodou znalost práce s měřidly, oprávnění k obsluze plynového zařízení či svářečské zkoušky

Nabízíme:

  • Měsíční mzda 24 270 Kč (19 050 Kč + osobní prémie až 5 220 Kč)
  • odměny za hospodářské výsledky 2x ročně
  • možnost ubytování či příspěvku na bydlení
  • oběd v hodnotě 3O,-
  • 20 dní dovolené + 3 dny navíc

V případě zájmu klikněte na odpovědět, poštele životopis, nebo kontakt a my se Vám ozveme.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Bor kandidát měsíční mzda možnost mzda náplň práce nové odměny pozice práce řízení směny ubytování výroba výsledky zámečník zaměstnání znalost životopis dny dovolené kontakt kov list měsíční náplň navíc obor obsluha oprávnění osobní PR prémie profi případ technické tým výrobní vyučení zájem zkoušky