Operátor/ka výroby - 22 800Kč + bonus 30 000 Kč - zálohy!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Český Dub
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.800 – 32.800 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro klienta, který přináší širokou, a v Evropě ojedinělou nabídkou povrchového zpracování kovů, hledáme do týmu nové posily. Kromě lákové měsíční mzdy je pro Vás připraveno mnoho benefitů. V současnosti obsazujeme pracovní pozice dělník/dělnice ve výrobě. Neváhejte a kontaktujte nás ihned!

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha strojů a zařízení ve výrobě
  • Odsávání, navěšování dílů k povrchové úpravě a lakování
  • Práce se výkonává ve třísměnném provozu a nepřetržitém provozu /dle zařazení/
  • Místo výkonu práce: Český Dub

LÁKAVÁ MĚSÍČNÍ MZDA A RÁJ BENEFITŮ

  • Měsíční mzda ve výši až 22 800 Kč
  • Bonus ve výší 10 000 Kč po dobu 3 měsíců za 100% docházku
  • Možnost levného ubytování v Liberci
  • Zabezpečená svozová doprava z Liberca a zpět
  • Dotované závodní stravování /cena oběda je 44 Kč/
  • Týden dovolené navíc
  • V případě, že to bude pro Vás nutné, máte možnost týdenních záloh v hodnotě 1 000 Kč
  • Profesionálny přístup koordinátora, který pro Vás bude k dispozici při řešení Vašich pracovních problémů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADAVKY

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • SŠ vzdělání výhodou
  • Předchozí praxe ve výrobě výhodou

PRO VÍCE INFORMACÍ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, telefonicky na zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo .

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 17. dubna
  • Liberec
  • ADAM & PARTNER, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 23. dubna
  • Liberec
  • Minit, s.r.o.
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 18. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
  • HR Direct s.r.o.
  • 34 800 – 43 700 Kč
  • Skalice u České Lípy
  • AGRO Starý Týn společnost s ručením…
  • 28 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
včerejší
  • Jičín
  • Cortina Development spol. s r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 19. dubna
  • Stará Paka
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Nová Paka
  • Špindlerův Mlýn
  • INTERHOTEL MONTANA s.r.o.
  • 24 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Otrokovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 16. července

SVANA s.r.o., ONTEX CZ s.r.o., DISPONERO s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Praha, ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ProJobEU s.r.o., CELTIMA s.r.o., ELTODO, a.s., Minit, s.r.o., 1ku1 s.r.o., Josef Lojek s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., KAMAX s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., HR Direct s.r.o., Top Servis Berka s.r.o., Plastiform s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., AGRO Starý Týn společnost s ručením omezeným, Cortina Development spol. s r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., Město Lázně Bělohrad, SH Job Partners s.r.o., LABE WOOD s.r.o., PATOK a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Asistent / Asistentka, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Rytec / Rytkyně, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický inženýr / inženýrka, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality

Mladá Boleslav, Turnov, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec, Příšovice, Mnichovo Hradiště, Bakov nad Jizerou, Velké Hamry, Kosmonosy, Dobrovice, Skalice u České Lípy, Jičín, Stará Paka, Nová Paka, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Starý Týn, Úštěk, Lázně Bělohrad, Milovice, okres Nymburk, Štětí

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

benefit bonus Český Dub dělník den formulář hledám IT měsíc měsíční mzda místo možnost mzda mzdy nabídka náplň práce nové operátor plat pozice práce pracovní pracovní pozice praxe řízení SOU stravování telefon týden týden dovolené navíc ubytování výkon vzdělání zařazení Zruč díl doprava dovolené kontakt kov Lakování měsíční místo výkonu práce náplň navíc obsluha odpovědní oprava PR problém případ přístup rok řešení stroj tým výroby závod