Volné místo ve firmě Richmond a.s.

Servírka / Číšník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Richmond a.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Základní

O nás

Richmond a.s.

Náš hotel se nachází v klidné části Karlových Varů a je obklopen stylovým anglickým parkem. Máme moderní bazénové a wellness centrum. Pro hosty máme na výběr ze 124 pokojů. K dispozici je také vlastní vkusně a stylově zařízená restaurace s kavárnou, letní terasou a barem.

Co od Vás očekáváme:

Lázeňské sanatorium Richmond Karlovy Vary je zdravotnické zařízení se zahraniční klientelou, které poskytuje stravovací, ubytovací služby a léčbu až pro 230 pacientů.

Do našeho kolektivu hledáme servírky a číšníky.

Náplň práce:

  • – obsluha hostů v hotelové restauraci, příprava související s provozem

Požadujeme:

  • bezúhonnost
  • samostatnost, pracovitost, spolehlivost, vstřícné vystupování
  • praxe a základní jazyková výbava v NJ, RJ, AJ výhodou

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • měsíční a pololetní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost personálního stravování
  • zaměstnanecké benefity

Více informací ve všední dny na tel. čísle: zobrazit tel. číslo nebo nám, prosím, zašlete svůj životopis.

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března

ManpowerGroup s.r.o., EDEN GROUP a.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Globus ČR, v.o.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, FMZ group s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SATIVE s.r.o., IRLSTAV KV group s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Carlsbad Hotels Group s.r.o., A&D EuroServices s.r.o., Ayur - Lanka, s.r.o., SANSEI spol. s r.o., VESK service s.r.o., Bang-On Inthabudda, Golden appel cz s.r.o., Maliwan Im-Uan, UNITHERM - KV, spol. s r.o., Thai smile s.r.o., Hotelion s.r.o., TAWAN Karlovy Vary s.r.o., Yuliia Krykhan, Olympia Spa & Wellness s.r.o., První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace, Aqua Marina service s.r.o., Vilém Morávek, Výtvarná dílna BOHÉMSKÝ KALEIDOSKOP s.r.o., OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o., Cihelny Golf & Wellness Resort s.r.o., DreamCARD s.r.o., PANDA TRAN GIA s.r.o., Centr 19 s.r.o., Đinh Tuan Đo, Thu Trang Le, RICE FIELD s.r.o., NextGame s.r.o., Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace, MUANG THAI s.r.o., VEMA group s.r.o., WOKTOGO s.r.o., Vasile Bicu, Wannapraz s.r.o., LS Trading Company s.r.o., TOPEN, spol. s r.o., EDIMAN, s.r.o., Olympic Palace s.r.o., INTER spa service s.r.o., Thaithai massage s.r.o., Autoservis KV, s.r.o., Techa spol. s r.o., Sanstrom s.r.o., Prádelna Štěpánka s.r.o., GREEN PARADISE HOTELS s.r.o., TELEFONY.CZ s.r.o., LIGNETA servis s.r.o., BOZTAS s.r.o., Kaniwar Abbas, MADRE-CAT s.r.o., Auto Sael s.r.o., MM Spedition s.r.o., Hotel Subterra s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Hudebník / Hudebnice, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Svářeč / Svářečka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Kontrolor / Kontrolorka, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manager, Pokojová služba, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výtvarný umělec / umělkyně

Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Nová Role, Ostrov, okres Karlovy Vary, Otovice, okres Karlovy Vary, Březová, okres Karlovy Vary, Jenišov, Mírová, Chodov, okres Sokolov, Hroznětín

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ benefit benefity číšník hledám HR IT Karlovy Vary Most možnost náplň práce práce praxe řízení samostatnost servírka SOU stravování úvazek Vary zaměstnanec životopis dny dovolené hotel jazyk kolektiv kov lázeň měsíční náplň obsluha personální PR prémie příprava služby zahraniční zaměstnanecké zaměstnanecké benefity