Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - ubytování zajišteno Zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.300 – 30.300 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Práce na hlavní pracovní poměr s ubytovaním ZDARMA i pro páry.

Náplň práce:

  • Budete délat vě výrobě na montáži dle postupů, vizuální kontrolu výrobků
  • Jednoduché práce na montáži pro každého m/ž.
  • 12 hodinová směnnost (krátky/dlouhý týden)

Požadavky na zaměstnance

  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • dochvilnost
  • bez vzdělání

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • doprava je zabezpečena ZDARMA
  • ubytování ZDARMA i pro páry
  • bonusy za vykonanou práci
  • průměrná měsíční mzda od 30 300 Kč/brutto
  • příspěvek na stravu – stravování v jídelně
  • bonusy za docházku
  • příplatky za přesčas
  • týdenní zálohy

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Mnichovo Hradiště
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 24. července

Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., AC Jobs, s.r.o., NOVY s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., Medware Group s.r.o., VERAN s.r.o., Virtus Development s.r.o., M - STROJÍRNY a.s., Lütze, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Úhřetice, Dašice, Bylany

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ benefit benefity bonus bonusy den IT mzda náplň práce NDA pečlivost plat postup požadavky práce přesčas ubytování zaměstnanec zdarma Zruč dar doprava náplň oprava poměr PR