Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - ubytování zajišteno Zdarma!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.300 – 30.300 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Práce na hlavní pracovní poměr s ubytovaním ZDARMA i pro páry.

Náplň práce:

  • Budete délat vě výrobě na montáži dle postupů, vizuální kontrolu výrobků
  • Jednoduché práce na montáži pro každého m/ž.
  • 12 hodinová směnnost (krátky/dlouhý týden)

Požadavky na zaměstnance

  • manuální zručnost
  • pečlivost
  • dochvilnost
  • bez vzdělání

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • doprava je zabezpečena ZDARMA
  • ubytování ZDARMA i pro páry
  • bonusy za vykonanou práci
  • průměrná měsíční mzda od 30 300 Kč/brutto
  • příspěvek na stravu – stravování v jídelně
  • bonusy za docházku
  • příplatky za přesčas
  • týdenní zálohy

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Mnichovo Hradiště
  • Manpower
    Benefity:
Zveřejněno: 24. července

Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., RONAL CR s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., AC Jobs, s.r.o., NOVY s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., Medware Group s.r.o., VERAN s.r.o., Virtus Development s.r.o., M - STROJÍRNY a.s., Lütze, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Klempíř / Klempířka, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Úhřetice, Dašice, Bylany

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Trainee program – první práce pro absolventy

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Odbory - proč a jak je založit

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ benefit benefity bonus bonusy den IT mzda náplň práce NDA pečlivost plat postup požadavky práce přesčas ubytování zaměstnanec zdarma Zruč dar doprava náplň oprava poměr PR