Šikovný pracovník do výroby - Pardubice - 140,-/hod + připl.

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Pardubice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Hledáme fyzicky zdatné pracovníky na pozici dělník ve výrobě pro stabilní a rozvíjející se firmu s místem výkonu práce v Pardubicích (SEMTÍN).

Nástup po dohodě

Směny: krátký/dlouhý týden – možnost docházky brigádně (alespoň 3× v týdnu, hlavně víkendy nebo hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • Odlakování kol, skládání materiálu na palety
  • Štítkování
  • Čištění kol
  • Pomocné práce
  • Skladování materiálu

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost ( práce je fyzicky náročnější)
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na dvě směny (denní / noční)
  • Denní 06:00–18:00, noční 18:00 – 06:00

Nabízíme:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • motivační mzdové ohodnocení
  • prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu (cca 2.000 – 3.000/měsíc)
  • po zkušební době navýšení mzdy
  • možnosti záloh
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • základní mzda 140,–/hod + příplatky

Turnusové směny:
krátký týden (ČT, ST)
dlouhý týden (PO, ÚT, PÁ, SO, NE)
Po zkušební době mají naši pracovníci průměrně 30.000 čistého

  • Lázně Bohdaneč
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • Vsetín
  • Petra Kellnerová
  • 23 305 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. února

Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Libor Toman, M-byt s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RONAL CR s.r.o., Šmídl s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., Explosia a.s., AC Jobs, s.r.o., ForCamping s.r.o., NOVY s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., Expedo s.r.o., VIVANTIS a.s., PERFO LINEA a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., OFTEX dopravní zdravotní služba, s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SEVSTAR s.r.o., MIROS Pardubice a.s., PDT doprava s.r.o., Petr Zöld, AUTODOPRAVA MATYS s.r.o., Petr Večeřa, CPG - Czech Property Group, s.r.o., Seliton s.r.o., T & T - trade investments s.r.o., AJKA Medlešice s.r.o., SEZAM Chrudim s.r.o., ARRIVA autobusy a.s., VIKTORSTAV s.r.o., SOF AUTO s.r.o., Josef Zitko

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Nákupčí, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Izolatér / Izolatérka, Montér / Montérka

Pardubice, Celá ČR, Stéblová, Tuněchody, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Staré Ždánice, Srch, Rybitví, Dašice

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

AJ dělník den hlavní hledám hodnocení IT měsíc možnost mzda mzdy náplň práce ohodnocení Pardubice plat práce pracovní pracovní poměr pracovníci pracovník příplatky sklad směny společnost stabilní týden v týdnu víkend výkon Zruč kov Lakování materiál motivační možnosti mzdové náplň poměr pomoc PR prémie výroby výše zkušební