Pracovník ve výrobě - Pardubice – 140,-/hod – zálohy + přípl

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Pardubice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 22.000 – 25.000 Kč
Kontakt Abzakovo - Hradec Králové, zobrazit tel. číslo

Hledáme fyzicky zdatného muže na pozici dělník ve výrobě pro stabilní a rozvíjející se firmu s místem výkonu práce v Pardubicích.

Nástup nejlépe IHNED.

Směny: krátký/dlouhý týden

Náplň práce:

  • Odlakování kol za pomoci kyseliny sírové
  • Skládání kol na palety
  • Čištění kol
  • Údržba stroje

Požadujeme:

  • Fyzickou zdatnost ( práce je fyzicky náročnější)
  • Spolehlivost, manuální zručnost
  • Ochotu pracovat na dvě směny (denní / noční)
  • Denní 06:30–18:30, noční 18:30 – 06:30

Nabízíme:

  • práci pro stabilní a úspěšnou společnost
  • motivační mzdové ohodnocení
  • prémie za kvalitu práce, docházku, ochotu
  • po zkušební době možnost navýšení mzdy
  • možnosti týdenních záloh
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • mzda 140,–/hod + příplatky
  • Turnusové směny:
  • krátký týden (ČT, ST)
  • dlouhý týden (PO, ÚT, PÁ, SO, NE)

Máte zájem o tuto nabídku?