Vedoucí pokladní Möbelix Ústí nad Labem

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáte dlouhodobé a stabilní zaměstnání na vedoucí pozici s jistotou výdělku? Baví Vás administrativa a vedení lidí ?

Pak je naše nabídka určena právě pro Vás!

Pro pobočku Möbelix v Ústí nad Labem hledáme Vedoucí pokladní / Personalistka

Požadujeme :

  • trestní bezúhonost
  • prozákaznický přístup
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • časovou flexibilitu (práce na směny po celý týden)
  • chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování

Předchozí zkušenosti s pokladními programy vítána a znalost německého jazyka je velikou – výhodou, nikoli však podmínkou!

Náplň práce :

  • práce s hotovostí na pokladně + správa trezoru (hmotná odpovědnost)
  • vyřizování reklamací
  • komunikace se zákazníky
  • práce na PC (interní programy + MS Office)
  • administrativní úkony v zázemí pobočky

Nabízíme :

  • práci na plný úvazek na hlavní pracovní poměr
  • prémie za vedení
  • osobní prémie
  • firemní benefity
  • důkladé zaškolení
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • nástup možný ihned

  • Ústí nad Labem
  • Správa železnic, státní organizace
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SIRIUS FINANCE, a. s., Klikpojisteni.cz, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Möbelix, Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., MIMO BOHEMIA, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., O2 Czech Republic a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, LPP Czech Republic, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Filip Tenopír, Sirowa Czech s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Správa železnic, státní organizace, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Ing. Tomáš Mikulenka, KAREKA, spol. s r.o., VAŠE ZUBNÍ CENTRUM s.r.o., Toan Thang Nguyen, NIKA EURO TRANS s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., TEO plus, s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje, Statutární město Ústí nad Labem, Ústecký kraj, A C E R - C.S., spol. s r.o., DPÚK a.s., Bajger s.r.o., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., KLEMENT a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Závozník / Závoznice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Ústí nad Labem, Trmice, Chabařovice, Řehlovice

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

administrativa administrativní benefit benefity den hlavní hledám hmotná odpovědnost interní IT komunikace možnost nabídka nad Labem náplň práce odpovědnost Office personalistka pobočky pokladní práce pracovní pracovní poměr práva reklama rozvoj růst směny společnost společnosti správa stabilní STK školení týden Ústí nad Labem úvazek vedení vedoucí zaměstnání zkušenosti znalost firemní hmotná jazyk kolektiv list náplň německé osobní PC poměr PR prémie profesní program programy příjemné přístup zákazník zkušenost