Hledáme lidem práci Manpower

Projektový manažer elektro

Lokalita Kutná Hora
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Společnost, se sídly v Kutné Hoře a v Neratovicích, zabývající se návrhem, výrobou, dodávkami, instalacemi a uváděním do provozu elektrických zařízení pro různá průmyslová odvětví, hledá do svého týmu parťáka pro vedení projektů.

Naplň práce:

- vedení projektu od A do Z (přijetí objednávky, zpracování nabídky, dohled nad výrobou, kompletací a montáží)

- plánování zakázka v čase

- koordinace všech oddělení v rámci projektu (obchod, nákup, výroba, montážní parta)

- komunikace s investorem a dodavateli

- práce v kanceláři i v terénu (u zákazníka)

Profil kandidáta:

- elektrotechnické vzdělání

- elektrovyhláška par. 6

- zkušenosti s vedením projektů

- angličtina alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

- znalost práce na PC

- řp. B

- chuť do práce

... a vše ostatní se u nás naučíte!!!

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

- trvalý pracovní poměr

- zázemí ryze české, prosperující společnosti

- příjemné a přátelské prostředí

- zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a přidejte se k nám!!!

  • Plzeň
  • Ulč Daniel
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. ledna
  • Chodov, Domažlice
  • Manpower
Zveřejněno: 27. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Uhlířské Janovice, Poděbrady

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Trainee program – první práce pro absolventy

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ angličtina den dění dokumentace elektro hodnocení hora investor kancelář kandidát komunikace Kutná Hora manažer mezinárodní místo nabídky náplň práce nová ohodnocení plán plánování pozice práce pracovní pracovní poměr projektový manažer prostředí řízení společnost společnosti vedení výkon výroba vzdělání zkušenosti znalost životopis české dokument elektrický finanční instalace koordinace místo výkonu práce náplň národní obchod oddělení Ostatní PC poměr PR profi projekt projektový průmysl průmyslová přátelské přátelské prostředí příjemné technické tým zákazník zkušenost