Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme SVÁŘEČE a ZÁMEČNÍKY (zaměstnání do kmene)

Lokalita Krnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní české společnosti sídlící v Krnově přijmeme nové kolegy na pozice Svářeč a Zámečník. Pokud jste vyučeni v oboru nebo máte zkušenosti, dejte nám o sobě vědět! ?

Popis pozice:

Pracovní náplň na pozici SVÁŘEČ:
- svařování plechů metodou 135 (tupé i koutové sváry)
- čtení výkresové dokumentace

Pracovní náplň na pozici ZÁMEČNÍK:
- montáž a demontáž ve strojírenské výrobě
- opravy kolejových vozidel

Profil kandidáta:

Na pozici SVÁŘEČ požadujeme:
- svářečský průkaz, metoda 135
- praxi v oboru
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Na pozici ZÁMEČNÍK požadujeme:
- manuální zručnost
- praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

- týden dovolení navíc
- dotované stravování
- odměny a prémie
- příspěvek na dopravu

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
dnešní
  • Dlouhá Loučka, Olomouc
  • STT SERVIS, s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Odry
  • Most
  • Sev.en Services s.r.o.
    Benefity:
  • Studijní volno
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 12. března
  • Příbram
  • ZRUP Příbram a.s.
  • 16 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 7. prosince
  • Boskovice
  • Zemědělská technika BOSKO a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. května
  • Buštěhrad
  • HTT SERVICES, spol. s r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Ústí nad Labem
  • Stavební stroje Ústí nad Labem, a.s.
  • 17 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. listopadu
  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. května
  • Zliv
  • AVÍZO s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., ARAKO spol. s r.o., Markmont, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., ID - KARTA s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., JPF Czech s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektronik / Elektronička

Hradec nad Moravicí, Opava, Krnov, Bruntál, Bolatice, Dolní Benešov, Rýmařov, Velká Polom, Bílovec, Fulnek, Bílov, okres Nový Jičín, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Odry, Studénka, Šternberk, Potštát

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Bor den dokumentace hledám kandidát Krnov náplň práce nové odměny pozice práce pracovní praxe příspěvek společnost společnosti stabilní stravování svařování týden zámečník zaměstnání zkušenosti Zruč české dokument metoda náplň navíc obor opravy PR pracovní náplň prémie profi stroj zkušenost