Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor/ka výroby • 29 000 Kč/měs •ubytování •nástup ihned

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žebrák
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 32.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

Zaměstnankyně Lenka říká: „Finanční podmínky jsou nejlepší na okrese.“

  • mzda se skvělými bonusy 29 000 Kč/měs
  • 20 000 Kč bonus pokud přivedete nového kolegu!
  • zajištěné zvýhodněné ubytování
  • 2 týdny dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna, kurty atd.)

○ teplé jídlo na všech směnách jen za 18 Kč
○ pracovní oděvy
○ praní pracovních oděvů
○ závodní lékař
○ finanční poradenství
○ týdenní zálohy na mzdu
○ ubytování s příspěvkem 3000 Kč
○ svozová doprava

  • doprava do zaměstnání zajištěna svozovými autobusy ze zastávek (řazeno dle abecedy): Bavoryně, Beroun, Broumy, Bzová, Cekov, Cerhovice, Čenkov, Dominikánské Paseky, Felbabka, Hluboš, Hořovice, Hředle, Cheznovice, Chlustina, Chodouň, Jince, Kařez, Komárov, Králův Dvůr, KrálůvDvůr – Počaply, Kublov, Levín, Libomyšl, Lochovice, Neumětely, Olešná, Osek- aut.st. U mostu, Osek -Vystrkov, Plískov, Podluhy, Praskolesy, Příbram, Rejkovice, Rpety, Sedlec, Sirá, Suchomasty, Švabín, Tíhava, Tlustice, Tmaň, Točník, Trhové Dušníky rozcestí, Týček, Újezd, Zaječov, Zaluží u Kovárny, Zbiroh, Zdice, Žebrák

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Na začátku projdete školením, kde Vám vše vysvětlíme tak, aby pro Vás byl nástup do práce co nejpohodovější.
  • Na samotném pracovišti pak budete kompletovat nebo kontrolovat klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů
  • Vaši práci podpoří špičkové technologie
  • Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, poradí Vám Vaši zkušenější kolegové nebo naše koordinátorka Iveta.
  • Provoz je na 3 směny, po 8 hodinách (R, O, N), víkendy máte volné
  • Pracovních pozic je víc, navíc má každý zaměstnanec možnost kariérního postupu

POŽADUJEME

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou
  • dobrý zdravotní stav (umožňující práci na 3 směny)
  • zápočtový list

VOLEJTE ZDARMA
zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Litoměřice
  • Kateřina Zárubová
Zveřejněno: 7. prosince
  • Přerov
  • Sylva Valentová
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince

SVAPOMONT s.r.o., MANDÍK, a.s., K2 moto s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., FLORA 24 s.r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Pavlis s.r.o., Manuvia Plzeň, Kaufland Česká republika v.o.s., Swisspearl Česká republika a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., Vladimír Švejnoha, OBB stavební materiály, spol. s r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., Markmont, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Skanska a.s., Petr Malík, Česká pošta, s.p., PACKMAN´S PACK s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Policejní prezidium České republiky, PORR a.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Florista / Floristka, Kameník / Kamenice, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Mistr / Mistrová, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička v zemědělství, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Zbraslav, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Hlubočepy, Suchomasty, Mýto, Beroun, Dobříš, Příbram, Loděnice, okres Beroun, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Ptice, Rakovník, Unhošť, Červený Újezd, okres Praha-západ, Rudná, okres Praha-západ, Dýšina, Chýně, Kladno, Hostivice, Dobrovíz, Plasy, Středokluky

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Odbory - proč a jak je založit

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ auto automobil Beroun bonus bonusy den dvůr EU Hořovice IT jídlo kolegové Králův Dvůr mobil Most možnost mzda náplň práce nové oděv oděvy operátor Osek podmínky poradenství postup pozice práce pracovní Příbram Sedlec směny SOU sport školení technologie týden ubytování víkend zaměstnanec zaměstnání Zbiroh zdarma Zdice zdravotní zdravotní stav zkušenosti Žebrák dar dny doprava dovolené finanční kariérní karta kov kovárny lékař list náplň navíc okres oprava PR stav technolog trh týdny Újezd výroby závod zkušenost