Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí údržby strojů

Lokalita Nové Sedlo, okres Sokolov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zkušeného vedoucího, který má zkušenosti s údržbou, vedením týmu a nevadí mu meetingy v angličtině!

Popis pozice:

  • Řízení menšího týmu údržbářů
  • Zajištění hladkého průběhu výrobních procesů
  • Odpovědnost za každodenní přestavbu výrobních strojů
  • Dohled nad dílnou oprav
  • Zajišťování náhradních dílů
  • Meetingy v angličtině

Profil kandidáta:

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici
  • Středně pokročilá angličtina
  • Týmový hráč
  • Odolnost proti stresovým situacím

Nabízíme:

  • Mzda 45.000 - 65.000Kč na základě zkušeností
  • Prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na dojíždění
  • Služební telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Ústí nad Labem
  • Jakubovičová Marcela
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. června
  • Nýřany
  • Adela Turkova
  • 40 000 – 49 999 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Osek, Teplice
  • Kateřina Peikerová
Zveřejněno: 26. července
  • České Budějovice
  • Kateřina Zárubová
Zveřejněno: 30. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Chodov, okres Sokolov, Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Cheb, Tachov

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

AJ angličtina den dění doba flexibilní hledám HR IT kandidát Luže měření mzda náplň práce odpovědnost pojištění pozice práce pracovní pracovní doba praxe příspěvek služební stravování stres telefon vedení vedoucí volno vzdělání zkušenosti životní pojištění díl dovolené náplň penzijní PR prémie proces procesů profi stav stroj technické tým výrobní závod zkušenost životní