Konstruktér forem při vstřikování plastů

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro R&D kancelář v Plzni hledáme zkušeného kontruktéra forem pro vstřikolisy, který ocení možnost každodenní komunikace v angličtině nebo němčině.

Popis pozice:

  • Konstrukce vstřikovacích forem a měřících přípravků v software CREO
  • Tvorba výkresové dokumentace a kusovníků dle podnikových specifikací, norem a požadavků
  • Zpracovávání změn u stávajících designů
  • Poptávání citací pro nakoupené díly
  • Zpracovávání výpočtů pro návrhy dílu a sestav
  • Koordinace s ostatními odděleními a divizemi
  • Práce v systému SAP

Profil kandidáta:

  • Strojírenské vzdělání
  • Zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny - nadřízený je cizinec
  • Zkušenosti s jakýmkoliv CAD softwarem, CREO je značka ideál
  • Schopnost odhadovat možná rizika
  • Dobrá schopnost argumentovat a prezentovat

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní ohodnocení
  • 5. týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměny na Vánoce
  • Kafeterie
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Zaměstnavatelem hrazené jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný tarif

Máte zájem o tuto nabídku?