Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér forem pro vstřikování plastů

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro R&D kancelář v Plzni hledáme zkušeného kontruktéra forem pro vstřikolisy, který ocení možnost každodenní komunikace v angličtině nebo němčině.

Popis pozice:

  • Konstrukce vstřikovacích forem a měřících přípravků v software CREO
  • Tvorba výkresové dokumentace a kusovníků dle podnikových specifikací, norem a požadavků
  • Zpracovávání změn u stávajících designů
  • Poptávání citací pro nakoupené díly
  • Zpracovávání výpočtů pro návrhy dílu a sestav
  • Koordinace s ostatními odděleními a divizemi
  • Práce v systému SAP

Profil kandidáta:

  • Strojírenské vzdělání
  • Zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny - nadřízený je cizinec
  • Zkušenosti s jakýmkoliv CAD softwarem, CREO je značka ideál
  • Schopnost odhadovat možná rizika
  • Dobrá schopnost argumentovat a prezentovat

Nabízíme:

  • Velmi atraktivní ohodnocení
  • 5. týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměny na Vánoce
  • Kafeterie
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Zaměstnavatelem hrazené jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný tarif

  • Němčičky, Brno-venkov
  • Regutec a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 28. června

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Odbory - proč a jak je založit

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

AJ akce den dokumentace hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát komunikace kurz kurzy možnost nadřízený náplň práce odměny ohodnocení pec penzijní připojištění podnik pojištění pozice práce připojištění příspěvek rizika software specifika stravování tarif Vánoce vzdělání zaměstnavatel zkušenosti značka znalost CAD CAD software cizinec design díl dokument dovolené firemní jazyk koordinace kov náplň oddělení Ostatní penzijní PR profi schopnost stav stroj systém tvorba zkušenost