Volné místo ve firmě LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Operátor výroby • 33 000 Kč/měs • stejné směny pro páry

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rokycany
Firma LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 33.000 Kč

O nás

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Jsme česká personální agentura. Za naším úspěchem stojí lidé. Stavíme na férovém jednání, odbornosti, znalosti pracovního trhu, flexibilitě a rychlém rozhodování.

Co od Vás očekáváme:

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • NEjedná se o pásovou výrobu, ale o práci na jednotlivých stanovištích
  • montáž a tvarování gumových hadic
  • sestavování celků (hadice + komponenty)
  • 3 směnný provoz (R, O, N)
  • vhodné pro muže i ženy
  • možnost přesčasů

NABÍZÍME

  • 28 250 Kč/měs
  • specializované pozice 33 000 Kč/měs
  • příplatky: směnnost, přesčasy, víkendy
  • stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
  • teplá strava zajištěna na každé směně za 25 Kč
  • týden dovolené navíc
  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy
  • zajištěné dotované ubytování i pro páry

POŽADUJEME

  • dobrou pracovní historii
  • manuální zručnost
  • spolehlivost

Volejte zdarma zobrazit tel. číslo
Mobilní tel. č. zobrazit tel. číslo

  • Mýto
  • Manuvia Plzeň
  • 30 000 – 37 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Dukovany
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 17. května

Schäfer - Menk s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., DISPONERO s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Vladimír Švejnoha, Manuvia Plzeň, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., Jiří Marek, Omega Hořovice spol. s r.o., APEKO GROUP s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Geomine a.s., SENCO Příbram spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Plzeň, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Dýšina, Mýto, Chotíkov, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dobřany, okres Plzeň-jih, Hořovice, Líně, Plasy, Žebrák, Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Příbram

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

AJ bonus den IT mobil možnost náplň práce nové operátor pec plat pozice práce pracovní přesčas přesčasy příplatky směny sport stabilní Teplá týden týden dovolené navíc ubytování vhodné víkend zaměstnání zdarma Zruč dar dobro dovolené karta mobilní náplň navíc operátor výroby PR sezónní stav výroby