Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme údržbáře do Kolína! Vydělejte si 40 085 Kč měsíčně.

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nová práce ve výrobě!

Právě hledáme šikovné údržbáře do výroby v Kolíně. Absolventi vítáni!

Získejte zajímavou mzdu a další výhody! Navíc na pracovišti s výbornou dopravní dostupností.

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude:

  • zajištění bezproblémového chodu výrobních linek
  • provádění preventivní údržby a kontrol
  • spolupráce na neustálém zlepšování výroby

Profil kandidáta:

Ať jste zkušený údržbář nebo čerstvý absolvent, rádi Vás přivítáme do týmu!

Na tuto pozici je potřeba mít:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost vyhlášky 50 §5
  • přehled v elektronice a ovládání strojů
  • orientaci ve schématech elektrických zařízení a v dílenských výkresech
  • základní znalost práce na PC (sada Office – Excel a další)

Nabízíme:

U nás získáte nástupní mzdu 30 530 Kč.

S příplatky a prémiemi můžete mít i 38 085 Kč měsíčně!

Když Vám práce půjde od ruky, můžete profesně růst.

Ke mzdě navíc získáte:

  • 2 000 Kč měsíčně v benefitech (lze využít na dopravu, bydlení a zábavu)
  • garantovaný roční bonus 27 500 Kč (ve 3 částech v průběhu roku)

a dalších výhody.

Neváhejte a získejte novou práci už dnes!

Volejte zobrazit tel. číslo , nebo nás navštivte osobně v Kolíně na adrese Karlovo náměstí 75 (mezi radnicí a prodejnou Baťa).

  • Německo
  • HTTC s.r.o.
  • 65 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Tišnov
  • TENST,spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. května
  • České Budějovice
  • Bistro Kasárna s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plzeň
  • FUTURA AM s.r.o.
  • 20 375 – 27 500 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • 18 700 – 21 800 Kč
  • N OKNA s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Praha
  • ePojisteni.cz s.r.o.
Zveřejněno: 14. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

absolvent absolventi AJ benefit bonus Bor dění elektro EU event hledám IT kandidát Kolín náplň práce nová Office plat pozice práce příplatky růst řízení SOU spolupráce výhody vzdělání znalost díl dopravní elektrický kov na pracovišti náplň navíc obor PC PR prémie problém prodej profi roční rok stroj tým výrobní výroby