SKLADNÍK s VZV (Příbram)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (dpč)
Lokalita Příbram
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na pozici skladník VZV do podniku v Příbrami.

Požadavky na praxi a zkušenosti:

  • SOU vzdělání (výhodou technického zaměření)
  • platné oprávnění k řízení VZV
  • odborná praxe v oblasti skladového hospodářství vítána
  • podmínkou praktická znalost a zkušenost s obsluhou vysokozdvižného vozíku

časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost. .

Náplň práce:

  • třísměnný pracovní provoz (pondělí až pátek)
  • příjem, skladování a výdej výrobků a zboží, jeho kvantitativní přejímka s využitím manipulační techniky
  • výdej a příprava expedice podle dodacích listů
  • provádění inventur skladových zásob.

Nabízíme :

  • 120 kč/hodinu + bonusy po zapracování
  • příjemné pracovní prostředí

  • Rokycany
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Rokycany
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Brno-venkov
  • Nela Štěříková
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 19. června
  • Liberec
  • Pražáková Anna
Zveřejněno: 8. září
  • Nymburk
  • Věra Preislerová
Zveřejněno: 2. listopadu
  • Ústí nad Labem
  • Buchlová Zuzana
Zveřejněno: 27. března
  • Praha
  • Adéla Turková
  • 24 000 Kč
Zveřejněno: 1. května
  • Štěrboholy, Praha
  • Karel Lebeda
  • 25 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Plzeň
  • Iveta Suchánková
  • 24 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 8. listopadu
  • Dubí
  • Skladník s VZV
  • 17 871 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. března

TOMIS CZ, s.r.o., Šmídl s.r.o., Euro SITEX s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Omega Hořovice spol. s r.o., C.S.CARGO a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ATLANTIK PRODUKT Třešňák s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., KOBAS PŘÍBRAM, s.r.o., DORYS CZ, s.r.o., DASS, spol. s r.o., EFEKTPOPTRANS s.r.o., INVESSALES, spol. s r. o., SPS Příbram, s.r.o., Šindler, důlní a stavební společnost s.r.o., AL REKLAMA s.r.o., Horizont JZ s.r.o., Agor Tech spol. s r.o., JPV Trans,s.r.o., LUNDÁK-VRINS, s.r.o., ARIM -DL s.r.o., Městys JINCE, Hafner-Transport s.r.o., ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., Resort Zduchovice, a.s., ANBREMETALL a.s., Dongjiejiankang s.r.o., M.C.T. COMPANY spol. s r.o., Průmysl kamene a.s., Global Transporte Czechia s.r.o., MAURITIUS PRAG s.r.o., LUCHYNSKIE s.r.o., Nera Hořovice s.r.o., Michal Tůma, Turkul s.r.o., Cargo Solutions, s.r.o., Union Market s.r.o., Euro Production Service s.r.o., FOX CARGO, společnost s ručením omezeným, PECU Stáňa s.r.o., DSV Solutions s.r.o., KOUBA Trans, s.r.o., Europa Logistics s.r.o., GENERAL FACTORY s.r.o., ByClick s.r.o., PILA POKORNÝ, s.r.o., WORKCONCEPT s.r.o., Jakub Cálík, ŠIKOTRANS.CZ s.r.o., Z-Group a.s., Zemědělská společnost Nalžovice, a.s., Ladislav Král, ČSAD Benešov s.r.o., TAN THAI NGUYEN s.r.o., Zemědělské družstvo Kovářov, KUNICK Group Czech republic, s.r.o., FESTCRAFT STAV s.r.o., SPORTOVNÍ AREÁLY SEDLČANY, transport servis Václav Sedlák s.r.o., FUTURA AM s.r.o., Jaroslav Brichta, Miroslav Kozler - DOFI-MK

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lakýrník / Lakýrnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Úředník / Úřednice, Steward / Letuška, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Příbram, Celá ČR, Dobříš, Hořovice, Cerhovice, Mýto, Sedlčany, Rokycany, Dubno, Sádek, okres Příbram, Milín, Pičín, Drásov, okres Příbram, Jince, Rožmitál pod Třemšínem, Zduchovice, Rybníky, okres Příbram, Stará Huť, Komárov, okres Beroun, Zalužany, Osek, okres Beroun, Žebrák, Malá Hraštice, Zdice, Zbiroh, Kostelec nad Vltavou, Hrádek, okres Rokycany, Nalžovice, Plískov, Mníšek pod Brdy, Kovářov, Králův Dvůr, Spálené Poříčí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

bonus bonusy Bor dění hledám IT měření Most náplň práce odborná praxe plat podnik požadavky práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí Příbram řízení samostatnost sklad SOU technik vzdělání zkušenosti znalost kov list náplň oblast oblasti odbor odborná oprávnění PR praktická příjemné příjemné pracovní prostředí příprava technické techniky zkušenost