Volné místo ve firmě Skanska

Zedník

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Staré Město, okres Uherské Hradiště
Zadavatel Skanska (Skanska a.s.)
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Hledáme nového kolegu na pracovní pozici ”zedník“ do pracovního kolektivu oblasti betonových vozovek, stavební firmy Skanska a.s., pro práci v rámci staveb v ČR. Tato práce je spojená s místní a časovou flexibilitou. Ubytování je zajištěno a propláceno zaměstnavatelem.

Náplň práce:

  • Zedník provádí opravy na stavebních konstrukcích, zednické a betonářské práce při úpravách povrchů s použitím různého stavebního materiálu.

Požadujeme:

  • Minimálně SOU s výučním listem
  • Časová a místní flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Stabilní zaměstnání, práce i přes zimu (nejedná se pouze o sezónní práci)
  • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravné
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Měsíční příspěvek ve výši 130,–Kč na čištění a praní osobních ochranných pracovních prostředků
  • Veškeré vybavení z pohledu bezpečnosti práce (montérky, rukavice, helma, boty, vesty atd.)
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování, pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify apod.)

Máte zájem o tuto nabídku?