Automechanik/diagnostik 60.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Háje, Praha
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 45.000 – 60.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné kandidáty na servis osobních a vozidel. Jedn se o záruční a pozáruční servis.Možno i pro absolventa nebo stačí prokazatelná zkušenost v oboru. Hledáme především automechaniky, autoelektrikáře, autoklempíře, diagnostiky.

Popis pracovní pozice:

  • Opravy a údržba osobních vozů
  • Prohlídky a diagnostika vozidel
  • Zpracování dokumentace k opravě

Požadujeme:

  • Min. výuční list v oboru mechanik, nebo příbuzných oborech. Případně prokazatelné zkušenosti v oboru
  • Znalost práce na PC
  • Značnou výhodou svářečský průkaz, praxe s diagnostickým zařízením vítána

Nabízíme:

  • Zázemí v prosperující společnosti
  • Mzda pro zkušeného mechanika je kolem 45 000 Kč,– až 60 000,– Brutto.
  • Přijmeme i absolventa s individuálním nástupem a školením
  • Není nutné vyučení v oboru, ale prokazatelná zkušenost
  • Odborné vzdělávání v rámci společnosti
  • Stabilní zaměstnání
  • kvalitní pracovní zázemí
  • Příspěvek na stravné 50%
  • Prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou
  • Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání
  • Nástup možný ihned/dohodou

Budeme rádi když zavoláte na tel.: zobrazit tel. číslo