Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pekař - míchač/pecák (Karlovy Vary)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Karlovy Vary
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 22.000 – 24.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, abychom denně napekli čerstvý chléb, vyrábíme si vlastní žitný kvas. Rohlíky a housky pečeme několikrát denně podle potřeby.

Hodili by se nám

Pekaři, kteří zručně zpracují připravené těsto, vykoulí chleba a usmaží koblihy.

Pecáci, kteří budou dohlížet na kynutí těsta, zdobit výrobky před pečením, sázet chleba a péct výrobky v našich etážových či rotačních pecích.

Míchači, kteří budou vyrábět žitný kvas, míchat všechny druhy těst a hlavně udávat tempo celé pekárně svou zručností a citem pro těsto.

Co Vás čeká

Práce v teple naší moderní pekárny. Pečeme ve velkém, a že toho není málo – chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo.

Férová mzda a řada dalších výhod.

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy nad rámec zákona
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis

  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Amphenol Tuchel Industrial GmbH,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Český Krumlov
  • PEKAŘSTVÍ NODES, spol. s r. o.
  • 26 000 – 49 000 Kč
Zveřejněno: 20. dubna
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Pekařství MALENA s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 5. srpna
  • Liberec
  • Jiří Bláha s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. listopadu

AULO MJCZ s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, MP KOVÁNÍ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Möbelix, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Lidl Česká republika s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, HOFMANN WIZARD s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Celá ČR, Karlovy Vary, Dalovice, okres Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Ostrov, okres Karlovy Vary, Nové Sedlo, okres Sokolov

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

AJ budoucnost den druh EU firma HR IT Karlovy Vary měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce pec plat práce prostředí příplatky smlouva stravenky Vary víkend zaměstnanců zaměstnanec Zruč životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň pečení pečivo PR rámec v roce zájem zákazník zaměstnanecké