Volné místo ve firmě Lead - HR Services s.r.o.

Operátor/ka ve výrobě-až 32 000 Kč/měs.,ubytování Prostějov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mladá Boleslav
Firma Lead - HR Services s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 32.000 Kč

O nás

Lead - HR Services s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna. Zaměření realizace spolupráce v oblasti automobilového průmyslu, logistiky a výroby. Nabídka práce na zkrácený úvazek i hlavní pracovní poměr dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou zajištění ubytování.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se výrobou pružin pro automobilový a železniční průmysl hledáme vhodného kandidáte na pozici Operátor/ka ve výrobě.

Náplň práce

  • Výroba pružin pro automobilový a železniční průmysl
  • Obsluha robotů a strojů
  • Starost o své pracoviště

Nabízíme

  • Nástupní mzda 24 000 Kč/měsíc, po zapracování až 32 000 Kč/měsíc
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost zajištění ubytování (hradí jej pracovník srážkou ze mzdy)
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivační finanční ohodnocení

Požadujeme

  • Pracovitost
  • Zodpovědnost
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota práce v nepřetržitém a třísměnném provoze

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Operátor / Seřizovač

Nutně vás hledají
  • Turnov
  • ONTEX CZ s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Všetaty, Mělník
  • THIMM Obaly, k.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Háje, Praha
  • VoToFiNi, s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 19. září

ONTEX CZ s.r.o., SVANA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Plastiform s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., USK s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Josef Lojek s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KAMAX s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., THIMM Obaly, k.s., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DISPONERO s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Turnov, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Dobrovice, Bakov nad Jizerou, Mnichovo Hradiště, Milovice, okres Nymburk, Příšovice, Hlavenec, Všetaty, okres Mělník, Nymburk, Český Dub, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Trainee program – první práce pro absolventy

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Odbory - proč a jak je založit

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ auto automobil hledám hodnocení HR IT kandidát měsíc mobil možnost mzda mzdy náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor práce pracoviště pracovní pracovník Prostějov společnost stabilní stravování telefon ubytování vhodné výroba životopis dovolené finanční informace kontakt motivační náplň obsluha PR průmysl případ robot stroj závod