Hledáme lidem práci Manpower

Brusič - jednosměnný provoz

Lokalita Veselí nad Lužnicí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste manuálně zručný/á a rád/a se učíte nové věci?

Máte již nějakou zkušenost z výroby a umíte pracovat s bruskou?

Chcete pracovat jen na jednu směnu?

Čtěte dále, možná hledáme právě Vás.

Popis pozice:

  • Broušení pomocí elektrické ruční brusky, tmelení, nýtování
  • Broušení menších i větších kusů
  • Práce dle jednoduché výkresové dokumentace
  • Práce na v JEDNOSMĚNNÉM PROVOZU (6-14:30)

Profil kandidáta:

  • SOU, ideálně v technickém oboru, ale není podmínkou
  • Znalost práce s ruční bruskou
  • Schopnost orientace v jednoduchých výkresech a technické dokumentaci
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Příspěvek 50% na závodní stravování
  • Prémiové ohodnocení dle výkonu
  • Možnost kariérního růstu
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

V případě, že Vás nabídka oslovila kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Nikola Ševčíková

e-mail přes odpovědní formulář

zobrazit tel. číslo

  • Tábor
  • Etimos Human s.r.o.
  • 31 001 – 41 001 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Tábor
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 31 500 – 44 500 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Tábor
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Nová Včelnice
  • CELET s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. března
  • Opařany
  • Robert Hejhal
  • 18 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 22. března
  • Mikulov, Břeclav
  • BILLA, spol. s r. o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 16. října
  • Staré Město, Praha
  • GASTRO 55 s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 19. září

Jaroslav Dvořák, FONTEA a.s., LMZ CORPORATION s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia České Budějovice, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EKOSPOL a.s., Trèves Perfoam s.r.o., CELET s.r.o., Robert Hejhal, RACCOON s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Pekárna Srnín s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Podlahář / Podlahářka, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Sudoměřice u Bechyně, Ratiboř, okres Jindřichův Hradec, Planá nad Lužnicí, Bechyně, Třeboň, Jindřichův Hradec, Tábor, Nová Včelnice, Opařany, České Budějovice, Litvínovice, Homole, Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Kámen, okres Pelhřimov, Trhové Sviny, Milevsko, Písek, Pelhřimov, Český Krumlov

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Trainee program – první práce pro absolventy

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Bor dokumentace email flexibilní hledám hodnocení HR IT kandidát možnost nabídka náplň práce nové ohodnocení plat pozice práce příspěvek růst SOU stravování telefon vhodná výkon znalost Zruč dohodou dokument elektrické kariérní kontakt kov možnost kariérního růstu náplň obor pomoc PR profi případ ruční schopnost technické termín výroby závod zkušenost