Hledáme lidem práci Manpower

Finanční controller senior

Lokalita Česká Lípa
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste ostřílený finanční kontroler s komunikativní angličtinou, který hledá novou profesní výzvu?

Zajímá Vás ta pozice, kde je ve výhledu Váš kariérní posun a růst?

A hledáte stabilního zaměstnavatele s moderním pracovním prostředím a širokou nabídkou benefitů?

Jestli-že odpovídáte ano, je tato nabídka určena přímo Vám.

Pro neustále rozvíjející se výrobní společnost v České Lípě nyní hledám zkušeného/ou kandidáta/ku na pozici FINANČNÍ CONTROLLER, který/á se chtějí ve své kariéře posunout o krok dál.

Jste to Vy?

Popis pozice:

- tvorba ekonomických rozborů a analýz

- Cash-flow / treasury analýzy

- forecastování a příprava ročního budgetu

- podpora účetní závěrky

- reporting výsledků hospodaření společnosti

- konsolidace za evropské závody

- investiční, projektový a personální controlling

- spolupráce s ostatními závody na procesech

- komunikace napříč společností, interní reporting

- podílení se na neustálém zlepšování procesů

Profil kandidáta:

- praxe na pozici finančního controllera ve výrobní společnosti min. 4 roky

- anglický nebo německý jazyk na pokročilé komunikativní úrovni

- znalost účetních standardů výhodou (ČÚS, IFRS)

- analytické myšlení, tah na bránu

- organizační a plánovací schopnosti

Nabízíme:

- zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí

- atraktivní finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem a a znalostem

- moderní a příjemné pracovní prostředí

- možnost dalšího odborného vzdělávání

- 13. a 14. mzdy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

  • Ostrov, Karlovy Vary
  • Nora Dančová
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Hradec Králové
  • Simona Vacíková
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 11. listopadu
  • Nusle, Praha
  • Eva Huberová
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
Zveřejněno: 18. května
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 55 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. října
  • Petřvald, Karviná
  • Manpower
Zveřejněno: 11. června

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

AJ benefit Bor ekonom EU hledám hodnocení HR interní IT kandidát komunikace možnost mzdy nabídka náplň práce NDA ohodnocení plán podpora pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek reporting role růst společnost společnosti spolupráce stabilní stravování účetní vzdělávání zaměstnavatel znalost analýzy anglický dar díl dovolené finanční investiční jazyk kariérní myšlení náplň německý německý jazyk odbor odborné Ostatní personální PR proces procesů profesní profi projekt projektový příjemné příjemné pracovní prostředí příprava report roční rok schopnost schopnosti standard tvorba výrobní zahraniční závod zkušenost