Volné místo ve firmě A-JOBS GmbH

Obsluha / Programátor fréz (CAD/CAM)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Hrubá mzda 1.900 – 2.100 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

A-JOBS GmbH

AUSTRIANJOBS byla založena v roce 2011 Thomasem Maurerem. Kromě centrály v Mauthausenu má společnost nyní dalších pět poboček v Rakousku, včetně náborové a obchodní kanceláře v České republice!

Hledáme zaměstnance s širokým spektrem kvalifikace – od jednoduchých asistentů až po vysoce kvalifikované kvalifikované pracovníky nebo techniky. Pokrýváme téměř každé odvětví.

A-JOBS GmbH

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného CAD/CAM programátora fréz

Jsme rakouská personální agentura a aktuálně nabízíme tyto pozice k nástupu do Horního, příp. Dolního Rakouska.

Náplň práce:

  • Obsluha frézy

nebo

  • zpracování programu na počítači pro 5-osé frézy a uvedení strojů do provozu

Nabízíme:

  • stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • rakouskou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • 13tý a 14tý plat a další výhody
  • montážní příplatek za každou odpracovanou hodinu
  • diety 26,40 Euro (4× týdně)
  • pomoc s hledáním ubytování
  • příspěvek na ubytování 15 Euro (4× týdně)
  • mzda 1900 – 2100 Euro čistého / měsíc (podle kvalifikace a zkušeností)

Požadujeme

  • praxi v oboru
  • víceletou zkušenost se systémy CAD/CAM
  • zkušenost s ovládacím zařízením zn. Siemens
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni v prováděném technickém oboru
  • pracovitost, zodpovědnost a samostatnost

V případě zájmu mne kdykoliv kontaktujte, nebo zasílejte životopisy v německém jazyce s fotografií na e-mail přes odpovědní formulář. Děkujeme.

Simona Harazímová
zobrazit tel. číslo

  • Šlapanice, Brno-venkov
  • CCI Czech Republic s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Plzeň
  • Workpress Aviation s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
  • Plzeň
Zveřejněno: 7. února
  • Žatec, Louny
  • Römheld & Moelle s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 13. února
  • Benátky nad Jizerou
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Ždírec nad Doubravou
  • Petr Novák
  • 19 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 4. listopadu
  • Ostrava
  • CADservis, s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 29. července
  • Podolí, Uherské Hradiště
  • Ztronic s.r.o.
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • Dobříš
  • Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
  • od 31 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 16. ledna
  • Čkyně
  • Aptar Czech Republic s.r.o.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 27. srpna
  • České Budějovice
  • Kvalita - družstvo služeb
  • 22 740 – 25 740 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Centrální výběrová řízení a.s.
Zveřejněno: 24. září

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

agentura Bor CAD/CAM den diety dolní e-mail EU formulář fotograf hledám horní IT kvalifikace měsíc Most mzda na dobu neurčitou náplň práce odpovědnost personální agentura plat pozice práce pracovní programátor příplatek příspěvek Rakousko řízení samostatnost stabilní ubytování vedení výhody zaměstnání znalost životopis agent CAD CAM foto jazyk kontakt kov na dobu náplň německé obor obsluha odpovědní personální počítač pomoc PR program případ stroj systém systémy technické zkušenost