TECHNIK ÚDRŽBY ELEKTRO

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zákupy
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Programování výrobních strojů a zařízení
  • Zadávání výrobních parametrů
  • Provádění údržby a oprav na strojích a zařízení
  • Zajišťování provozuschopnosti strojů a zařízení

Požadavky:

  • SOU/SŠ Elektrotechnické nebo technické vzdělání
  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • Čtení technické dokumentace
  • Zkušenosti v programování PLC
  • Ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost, preciznost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvky na dopravu, stravenky)

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0008)

  • České Budějovice
  • Mgr. Lenka Kölblová
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. října
  • Zlín
  • Plšek Radoslav
  • Zlín
  • Beránková Daniela
  • Zlín

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Děčín, Mladá Boleslav, Mělník, Ústí nad Labem

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ auto automobil benefit benefity den dění dokumentace elektro e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce nová ohodnocení plat pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka prostředí růst řízení SOU společnost společnosti stabilní stravenky stres technik uplatnění výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti dokument finanční informace kontakt náplň národní osobní PR profesní program průmysl případ příspěvky schopnost schopnosti stroj technické výrobní zaměstnanecké zkušenost