Hledáme lidem práci Manpower

Senior PLC programátor v Plzni

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený PLCčkař se zkušenostmi s TIA Portalem a hledáte místo, kde byste mohl svoje zkušenosti zúročit a být za ně pořádně ohodnocen? Čtěte dál!

Popis pozice:

  • Vytváření řídících programů pro výrobní stroje v prostředí TIA Portal
  • Úzká spolupráce s konstrukcí na vývoji těchto strojů na základě požadavků od zákazníka - určování specifikací
  • Tvorba aplikací pro vizualici řízení
  • Oživování a finální testování před odesláním zákazníkovi
  • Předávání a oživování u zákazníka v rámci celého světa (většinou se jedná o Evropu)
  • Zaškolování obsluhy zákazníka

Profil kandidáta:

  • Vzdělání zaměřené na elektrotechniku a automatizaci
  • Zkušenosti s PLC Simatic v rozhraní TIA Portal nutnou podmínkou
  • Zkušenosti s programováním aplíkací pro vizualizaci WinCC v rozhraní TIA Portal
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Vyhláška 50, §6

Nabízíme:

  • Motivační mzda
  • Bonus za ochotu udělat něco navíc
  • Stravenky v hodnotě 70kč
  • 25 dní dovolené
  • Možností dalšího jazykového i odborného vzdělávání
  • Místo ve stabilní, české společnosti se silnou tradicí na poli strojírenství
  • Možnost procestovat zajímavé země v rámci světa

Vzhledem k vánoční dovolené se Vám ozveme až po Novém roce. Přejeme Vám veselé Vánoce a šťastný nový rok.

  • Plzeň
  • Ulč Daniel
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ auto bonus Bor elektro elektrotechnik HR IT kandidát místo možnost mzda náplň práce nové pec pozice práce programátor prostředí rozhraní řízení specifika společnost společnosti spolupráce stabilní stravenky technik Vánoce vzdělání vzdělávání zkušenosti znalost automat české dovolené jazyk kov motivační náplň navíc odbor odborné odeslání PR proces profi program rok stroj strojírenství test tvorba výrobní zákazník země zkušenost