Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Produktový manažer - obor elektro

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Říčany, okres Praha-východ
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 49.999 Kč

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pracovní náplň:

  • Komplexní péče a zodpovědnost za produktové portfolio bílé elektroniky
  • Výběr vhodných produktů, komunikace s dodavateli
  • Vedení obchodních jednání a výběr nových dodavatelů
  • Podílení se na marketingové strategii podniku a cenotvorbě
  • Vyhodnocení prodeje

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici produktového manažera min. 2 roky
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti s obchodním jednáním
  • Znalost SAP – výhodou
  • Znalost AJ – středně pokročilá

Nabízíme:

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Příležitost profesního rozvoje v rámci progresivní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, mobilní telefon

V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: e-mail přes odpovědní formulář

  • Chrášťany, Praha-západ
  • VELKÁ PECKA s.r.o.
  • 36 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 21. března
Nutně vás hledají
  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Městec Králové
  • Česká Pošta s.p.
Zveřejněno: 10. listopadu

HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., CHOBOLA s.r.o., PROPEC spol. s r.o., VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Kaufland Česká republika v.o.s., RAVEN CZ a.s., PetCenter CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., XXXLutz, Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PROMINENT CZ s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Porto MMXVII s.r.o., Alerta s.r.o., Levenhuk Optics s.r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, TESCOMA s.r.o., Levi Strauss Praha, spol. s r.o., Job Camere CZ s.r.o., HIT HOFMAN, s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., CURLING PROMO, s.r.o., HUMANIC CZ spol. s r.o., Business Success, spol. s r.o., BE Krókur Stores s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., CentralWork s.r.o., Jiří Kozojed, EAGLE FITNESS s.r.o., JLV, a.s., SITEL, spol. s r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Mattoni 1873 a.s., JAP FUTURE s.r.o., Horavia s.r.o., VALHAM - maloobchod s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Diakonie Českobratrské církve evangelické, Coweo Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Praha 4 - Michle, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 10 - Uhříněves, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 4 - Šeberov, Praha 10 - Štěrboholy, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Kunratice, Praha 4 - Chodov, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Záběhlice, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Strašnice, Praha 10 - Malešice, Praha 4 - Krč, Praha 9 - Hloubětín, Praha 10 - Vršovice, Praha 4 - Modřany, Praha 2 - Vinohrady, Psáry, Dolní Břežany, Radonice, okres Praha-východ, Vysočany, Praha

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

AJ Bor den elektro e-mail hodnocení IT job komunikace manažer marketing mobil náplň práce obchodní odpovědnost ohodnocení péče podnik práce pracovní Praha praxe rozvoj společnost společnosti stravování telefon vedení vhodný vzdělání zkušenosti znalost díl dovolené jednání komunikační kontakt mobilní mzdové náplň obchod obor organizační schopnost organizační schopnosti PR pracovní náplň prodej produktové produktový profesní příležitost případ příspěvky rok schopnost schopnosti výběr zkušenost