Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Údržbář - elektrikář (Praha-Černý Most)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Černý Most, Praha
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.800 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Hodí se nám

Údržbář, který má nejlépe technické vzdělání, vždy „oči otevřené“ a při nalezení závady nelení a odstraní ji. Ideálně s řidičským průkazem skupiny T (odklízení sněhu na parkovišti) a osvědčením o vyhlášce 50 paragraf 6.

Co Vás čeká

Běžné opravy, které přinese provoz, montáže, občasné malování, drobné zednické a instalatérské práce.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat váš životopis.

  • Praha
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 209 – 300 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., SVAPOMONT s.r.o., K2 moto s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., AUTO PATRON s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., KATRING, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Kongresové centrum Praha, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Daniel Menšík, SECURITAS ČR s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., JLV, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., CEBYT, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, PACKMAN´S PACK s.r.o., Česká pošta, s.p., Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, Aleš Veselý, abc květiny s.r.o., VLNIKA s.r.o., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., Coweo Technologies s.r.o., PRAKAB PRAŽSKÁ KABELOVNA, s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Jitka Poláková, open recruitment s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., CigDus s.r.o., ČESKÁ TELEVIZE

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Masér / Masérka, Svářeč / Svářečka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Nástrojář / Nástrojářka, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Revizní technik / technička, Zkušební technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Braník, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 3 - Žižkov, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Stodůlky, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Krč, Praha 6 - Ruzyně, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Třebonice, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Chodov, Praha 5 - Radotín, Praha 7 - Troja

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ budoucnost Černý Most den elektrikář EU firma HR instalatér IT měsíc Most mzda na dobu neurčitou náplň práce paragraf plat práce Praha prostředí příplatky samostatnost smlouva stravenky škoda víkend vzdělání zaměstnanců zaměstnanec životopis dovolené kov kvalitní na dobu náplň opravy PR roční řidič technické v roce zákazník zaměstnanecká