Volné místo ve firmě WE|DO CZ s.r.o.

Dispečer České Budějovice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma WE|DO CZ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

WE|DO CZ s.r.o.

Naším cílem je spolehlivé doručení zásilek zákazníků, tedy všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A chceme v tom být nejlepší ze všech. Nejen díky nám samotným, ale i díky technologii a inovacím, které umožňují naplnit naše hodnoty a doručit našim zákazníkům, tj. příjemcům zásilky, maximální spokojenost.
Naše síla tkví v naší soudržnosti. Ta se prolíná celou naší firmou, od skladníka přes kurýry až po členy managementu.

Co od Vás očekáváme:

Kdo jsme?
Jsme česká kurýrní společnost a také člen mezinárodní skupiny Rakouské pošty, přepravu zásilek zajišťujeme již od roku 1990. Patříme mezi největší hráče na trhu. Pro naši pobočku v Českých Budějovicích hledáme nového kolegu na pozici dispečera.

Co vás čeká?

  • budete organizovat a kontrolovat rozvoz zásilek a komunikovat s kurýry a zákazníky
  • kurýrům budete připravovat podklady pro jejich práci a zapisovat informace do interního systému a Excelu
  • zkrátka každý den různorodá práce, přitom ale s fajn lidmi i atmosférou

Proč hledáme vás?

  • jste spolehlivý, flexibilní a samostatný
  • máte dobré organizační i komunikační schopnosti a jste týmový hráč
  • nevadí vám občasný stres spojený s touto prací
  • na PC (MS office, zejména Excel) pracujete na uživatelské úrovni

Co nabízíme?

  • motivační finanční ohodnocení až 30.000,–
  • směnný provoz (ranní směna 6.00 až 14.00, odpolední 14.00 až 22.00)
  • práci na hlavní pracovní poměr s možností dalšího růstu
  • možnost získat při práci oprávnění na VZV
  • karta výhod Multisport
  • firemní akce, kurzy a školení
  • bonusy/prémie
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: U Voříškova dvora 2743, České Budějovice 370 04

  • Chomutov
  • Lenka Petrová
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Česká Lípa
  • Adéla Stehlíková
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 24. března

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., Robert Janák s.r.o., DONICAR s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., Qanto Services s.r.o., NICOTRANS a.s., Potamos CZ s.r.o., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o., ProEx 2000, spol. s r.o., JihoTech spol. s r.o., SINOP SMP s.r.o., FUKA SPEDITION, s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Autodoprava Bártů, s.r.o., Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o., Kubeštrans s.r.o., EKO-PF s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., MOTO CB s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Včelná, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Planá, okres České Budějovice, Hůry, Boršov nad Vltavou, Hlincová Hora, Jivno, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Vrábče

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

AJ akce bonus bonusy Budějovice česká České Budějovice den dispečer flexibilní hlavní hledám hodnocení HR interní ISO IT kurz kurzy mezinárodní místo Most možnost náplň práce nové Office ohodnocení pošty práce pracovní pracovní poměr rozvoz růst společnost sport stres školení výkon člen dohodou finanční firemní informace karta komunikační kov místo výkonu práce motivační náplň národní oprávnění PC poměr PR prémie rok schopnost schopnosti směna systém trh tým uživatel zákazník