Elektroúdržbář Pro linie - vhodné i pro absolventy

Lokalita Poděbrady
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Pro strojní výrobu v Poděbradech hledáme schopného elektroúdržbáře, který je komunikativní, zodpovědný a dokáže se postarat o menší tým operátorů na směně, jako takový parťák.

Popis pozice:

  • Provádění oprav na strojních, výrobních linkách bude tvým denním chlebem
  • Budeš se podílet na plánování a realizaci preventivní údržby
  • Budeš vést směnu na výrobní lince - motivovat operátory, kontrolovat jejich práci a reportovat mistrovi
  • Bude se také od tebe očekávat pomoc s adaptováním a školením nových zaměstnanců
  • Odpovědný budeš také za plnění nařízení od mistrů a vedoucích pracovníků

Profil kandidáta:

  • Tvé vzdělání by mělo být elektrotechnického zaměření
  • Musíš mít platnou vyhlášku 50, alespoň §5
  • Je potřeba, abys byl ochotný pracovat ve směnném provozu
  • Musíš být schopen lokalizovat závadu a odstranit jí - nejlépe s tím mít už zkušenosti
  • Zkušenosti s vedením lidí je velké plus
  • Musíš mít chuť se učit a dál zlepšovat

Nabízíme:

  • Základní mzda 30.000Kč + 10% variabilní složka
  • Možnost finančního růstu už v prvním roce
  • Zákonné příplatky za práci v noci a o svátcích
  • Dotované stravování v místní kantýně
  • Příspěvek na dojíždění
  • 25 dnů dovolené
  • Kafeterie 6000Kč/rok
  • Dotovaná Multisport karta
  • Životní a úrazové pojištění
  • Výrobky společnosti za zvýhodněné ceny
  • Smlouva rovnou na dobu neurčitou
  • Velmi přátelské a příjemné prostřední velké a stabilní společnosti

Máte zájem o tuto nabídku?