Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vnitropodnikový řidič, až 29.500 Kč, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Poděbrady
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.750 – 29.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete přestat trávit spoustu času na pracovních cestách, mít konečně čas na rodinu a volno o víkendech? Chcete jezdit v bezpečném firemním prostředí a pracovat pro stabilní mezinárodní logistickou společnost s pravidelnými směnami? Pak nás určitě kontaktujte, čeká Vás kromě zajímavé mzdy i spousta benefitů, např. 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvky na dopravu a mnoho dalšího! Stačí mít řidičák na C+E. Náplň práce: • manipulování návěsů pro vykládku a nakládku zboží v areálu firmy s použitím radiofrekvenční technologie RFID • příprava návěsů na vykládku či nakládku • rozplachtování, zaplachtování • pravidelná kontrola technického stavu svěřené techniky Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína Nabízíme: - zajímavou mzdu až 29.500 Kč po zapracování - příspěvek na dopravu - dopravní spojení z Kolína na všechny směny - 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem - 5 týdnů dovolené - možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna - vitamínové balíčky, očkování, kávu zdarma na pracovišti - volnočasové aktivity pro rodiny (dětské dny, apod.) Požadujeme: - praxe sk. C+E, alespoň propadlý průkaz - spolehlivost, pozornost, pečlivost - ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (6:00-14:25, 15:30-23:55)

CONTROLLER (m/ž/d)

Nutně vás hledají
  • Libeň, Praha
  • Brink's Cash Solutions (CZ) a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubna

Skladník

  • Vestec, Praha-západ
  • VÁGNER POOL s.r.o.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Říčany, Praha-východ
  • Smart Solutions Agency s.r.o.
  • 34 000 – 36 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. dubna
  • Bakov nad Jizerou
  • HR Direct s.r.o.
  • 33 000 – 38 000 Kč
  • Staré Ždánice
  • EXVER FOOD, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 15. dubna
  • Brno
  • GEEN Holding a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Mělník
  • TINA Mělník,s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna

Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., LKQ CZ s.r.o., VÁGNER POOL s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Česká pošta, s.p., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Yusen Logistics (Czech) s.r.o., Comac jobs s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Jestra s.r.o., ARAMARK, s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., Crocodille ČR, Karma Český Brod a.s., Jiří Pospíšil, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., GASTROART CZ, spol. s r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Zenit, spol.s r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Manuvia FairJob s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Plastiform s.r.o., PPL CZ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Smart Solutions Agency s.r.o., BREADWAY a.s., DoDo Czech s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., XXXLutz, HR Direct s.r.o., AP-AUTO PRAHA s.r.o., SWEET DELIGHT a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Greyfish s.r.o., PERNÍK s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., BAKKER, s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Manažer / manažerka nákupu, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 8 - Libeň, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Hostavice, Praha 9 - Hloubětín, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 9 - Letňany, Kolín, Starý Vestec, Žiželice, okres Kolín, Český Brod, Kutná Hora, Chlumec nad Cidlinou, Dobrovice, Uhlířské Janovice, Jirny, Doubek, Řepov, Hlavenec, Čáslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Kosmonosy, Jičín, Říčany, okres Praha-východ, Mnichovice, okres Praha-východ, Bakov nad Jizerou, Ostředek, Nupaky, Čestlice, Velké Popovice, Modletice, Dobřejovice, Těchlovice, okres Hradec Králové, Staré Ždánice, Divišov

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ benefit HR IT Kolín mezinárodní místo možnost mzdy náplň práce nové Ovčáry OZP pečlivost podnik práce pracovní praxe prostředí přesčas příspěvek směny společnost stabilní stravenky technik technologie víkend volno výkon zaměstnavatel zdarma areál bezpečné dar dny dopravní dovolené firemní firmy kontakt kontrola kov místo výkonu práce na pracovišti náplň národní PR průmysl průmyslová příprava příspěvky řidič směna stav technické techniky technolog