Práce ve výrobě - 22 800 Kč + nástupní bonus 30 000 Kč!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Český Dub
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.800 – 32.800 Kč

ProJobEU s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro klienta, který přináší širokou, a v Evropě ojedinělou nabídkou povrchového zpracování kovů, hledáme do týmu nové posily. Kromě lákové měsíční mzdy je pro Vás připraveno mnoho benefitů. V současnosti obsazujeme pracovní pozice dělník/dělnice ve výrobě. Neváhejte a kontaktujte nás ihned!

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Obsluha strojů a zařízení ve výrobě
  • Odsávání, navěšování dílů k povrchové úpravě a lakování
  • Práce se výkonává ve třísměnném provozu a nepřetržitém provozu /dle zařazení/
  • Místo výkonu práce: Český Dub

LÁKAVÁ MĚSÍČNÍ MZDA A RÁJ BENEFITŮ

  • Měsíční mzda ve výši až 22 800 Kč
  • Bonus ve výší 10 000 Kč po dobu 3 měsíců za 100% docházku
  • Možnost levného ubytování v Liberci
  • Zabezpečená svozová doprava z Liberca a zpět
  • Dotované závodní stravování /cena oběda je 44 Kč/
  • Týden dovolené navíc
  • V případě, že to bude pro Vás nutné, máte možnost týdenních záloh v hodnotě 1 000 Kč
  • Profesionálny přístup koordinátora, který pro Vás bude k dispozici při řešení Vašich pracovních problémů

GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15. DNE V MĚSÍCI!

POŽADAVKY

  • Plnoletost
  • Manuální zručnost
  • SŠ vzdělání výhodou
  • Předchozí víceletá praxe ve výrobě výhodou

PRO VÍCE INFORMACÍ

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, telefonicky na zobrazit tel. číslo nebo bezplatně na zobrazit tel. číslo .

  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Manuvia Praha
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 24. března
  • Bakov nad Jizerou
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 42 000 Kč
včerejší
  • České Budějovice
  • Stępowska Ewa
Zveřejněno: 14. července
  • Brno
  • Tereza Jarošová
  • Jilemnice
  • Miluše Kellerová
  • 30 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Mladá Boleslav
  • Halina Tarasjuková
  • 18 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 16. června

ONTEX CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., DISPONERO s.r.o., Manuvia Praha, INDEX NOSLUŠ s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., R.A.P. plast s.r.o., MALDECOR s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., CAMPING CITY s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., KAMAX s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SFS Group CZ s.r.o., HR Direct s.r.o., Plastiform s.r.o., NOVUS Česko s.r.o., Marie Havlová, Manuvia, a. s., organizační složka, Stavimdomy cz s.r.o., Mosolf Automobillogistik s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., Česká pošta, s.p., INTERHOTEL MONTANA s.r.o., LABE WOOD s.r.o., PATOK a.s., CentralWork s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dekoratér / Dekoratérka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Tapetář / Tapetářka, Podlahář / Podlahářka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Lihovarník a likérník / Lihovarnice a likérnice, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Specialista / specialistka kvality, Technik / technička automatizace

Turnov, Český Dub, Hodkovice nad Mohelkou, Liberec, Paceřice, Jablonec nad Nisou, Chrastava, Bakov nad Jizerou, Brniště, Kosmonosy, Raspenava, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Dobrovice, Jičín, Stará Paka, Nová Paka, Benátky nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Milovice, okres Nymburk, Štětí

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

benefit bonus Český Dub dělník den formulář hledám IT měsíc měsíční mzda místo možnost mzda mzdy nabídka náplň práce nové plat pozice práce pracovní pracovní pozice praxe řízení SOU stravování telefon týden týden dovolené navíc ubytování výkon vzdělání zařazení Zruč díl doprava dovolené kontakt kov Lakování měsíční místo výkonu práce náplň navíc obsluha odpovědní oprava PR problém případ přístup rok řešení stroj tým závod