Brigády v Žerčicích a okolí v oboru Manuální

Distribuce letáku - Chrastava

Nutně vás hledají
 • Chrastava
 • David Štěpánek
 • 3 000 – 3 600 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 1. prosince
Nutně vás hledají
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
včerejší
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 3. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
David Štěpánek, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Pizza Fast s.r.o., JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o., WELL PACK s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Andulka services s.r.o., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Tymbe, a.s., Fond Sidus, z.ú., Agentura STUDENT s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Jičín, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Jirny, Zeleneč, Liberec, Jablonec nad Nisou, Kojetice, okres Mělník, Kostelec nad Černými lesy, Úžice, okres Mělník, Česká Lípa, Kutná Hora, Říčany, okres Praha-východ

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

AJ co činnost den dle do důchod důchodce flexibilní HR Chrast Chrastava IT je k ku měsíc místa místo možnost na náplň práce o ob od odpovědnost pec plat po práce pro před při přivýdělek s se stran to u uchazeč v ve vedoucí vo vstříc výdělek výkon výplata z za zaměstnanců zaměstnání ze zkušenosti znalost znalosti A3 Amy auto Boleslav doba DPP Eva hledám Hluk interní ke kol Lev mladá Mladá Boleslav Most Oleg OZP partner pozice pracovní pracovní doba pracovník proti Sam SOU stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč Ivo kancelář ode pečlivost řízení samostatnost Ali odměny průměrný rozvoz spolupráce vyšší automobil bonus bonusy CV dělník docházka hodnocení měření mobil mzda nabídka ohodnocení parkování paušál přes příspěvek směny stravenkový paušál stravenky Tom vod vz domácí kolem mzdy nové pomocí povinnost praxe sklad smlouva u Prahy Android auta bankovní bez ČR Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS komunikace Nika oblečení povolení rozdíl chování Ina inzerát Liberec nabídky Sami telefon pod podle v týdnu brigáda inzeráty kandidát Ota Oto postup pracovní místa příplatky společnost společnosti vhodné ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad nad Nisou akce Aleš Bor data dopis horní Horní Počernice kariérní růst krom kromě nábor nová online plán plánování pobočky Počernice pravidla průvodní dopis růst týden víkend Černý Černý Most NDA Praha přede přesčas přesčasy dárky dění DPČ kolega nový otázky Tim třídění Vánoce Dora důležité Kostelec mezi nad Černými lesy peníze prohlídka prostředí světlí administrativní Elen Eleni fond nemoc vně vzdělávání zdravotní zdravotní stav A4 hora Kutná Hora sport agentura dokumenty Iva Mark obchodní pracovní den pracovní prostředí Říčany školení vyučení v oboru získání životopis
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Manuální v Žerčicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena