Brigády v Sádku a okolí v oboru Ostatní

 • Unhošť (41 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 120 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 18. dubna
 • Hostivice (43 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 120 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 18. dubna
 • Plzeň (44 km)
 • Aaron guard s.r.o.
 • 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 22. dubna
 • Krč, Praha (47 km)
 • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
 • 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 17. dubna
 • Praha (50 km)
 • Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.
 • 200 – 600 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 19. dubna
Nutně vás hledají
 • Staré Město, Praha (50 km)
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 160 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubna
 • Praha (50 km)
 • Swim Smooth Czech Republic, z.s.
 • 200 – 400 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
včerejší
 • Praha (50 km)
 • Hanzel Security s.r.o.
 • 125 – 170 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 19. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jazyková škola La-Do s.r.o., Aaron guard s.r.o., AmRest s.r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Rehabilitace Plzeň s.r.o., KASTL & HYNEŠ s.r.o., ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice, eKuryr s.r.o., BPP Innoxius s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ABAS IPS Management s.r.o., Swim Smooth Czech Republic, z.s., Centrum Robinson, z.ú., Ing. Marika Pušová, Crocogarden z.s., Globus ČR, v.o.s., BOHEMIA INSTITUT s.r.o., Hanzel Security s.r.o., ATEMIT, s.r.o., Mašek Daniel, Mgr., advokát

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 1 - Malá Strana, Praha 1 - Staré Město, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

AJ Bor den kraj možnost náplň práce pec práce praxe vhodná vzdělání zkušenosti znalost znalosti brigády dovednost jazyk kov náplň obor pedagog PR student škola zkušenost agentura bezpečnost hlídání mzda nová obchodní odměny plnění pokladní povinnost pozice pracovní pracovní pozice SOU stráž Unhošť získání agent certifikát firmy jednání mimořádný obchod obsluha placení stroj systém benefit data hlavní HR IT jídlo kapesné měsíc obsah partner pizza plán plat platy příklad přivydělat restaurace růst směny společnost sport výhody výplaty finanční karta kontakt pitné rámec tým v práci vydělat značky hledám hodiny hodnocení kariérní růst komunikace marketing Most NDA ohodnocení průzkum školení v týdnu člen dar informace kariérní kolektiv komunikační města oblast oblasti Ostatní platové ohodnocení pomoc příjemné příjemný případ přístup ruční servis schopnost schopnosti standard trh zájem DPP spokojenost výkon měsíční odměna spokojen absolvent EU flexibilní fyzio fyzioterapeut měření Plzeň pracovník prostředí vedení vyšší dohody odbor odborné přátelský školy kurz pracovní prostředí stravování brigádník příjemné pracovní prostředí činnost doba kancelář kandidát neschopnost pracovní doba pracovní neschopnost samostatnost společnosti stabilní vhodné zaměstnání zaměstnavatel české dovolené mzdové PC prezentace reprezentace řidič auto spolupráce dny osobní DPČ kvalifikace plánování pracoviště řízení uchazeč zdravotní zdravotní stav ochrana profesní stav technolog zákazník dění důchod důchodce inzerát inzeráty koncert místa mistr moravská postup pracovní místa security profi volná pracovní místa auta česká dodržování druh horní Horní Počernice iOS mobil oblečení Počernice Praha rozvoz smlouva týden výdělek výplata bar dobro jídla smart peníze Rudná víkend zdarma administrativní email fotograf loajalita Office pečlivost poštovní práva profesní životopis správa uživatelská znalost žádost životopis agendy foto rok řešení uživatel benefity přivýdělek Tábor trainee anglický anglický jazyk díl národní pracovní náplň přátelské přátelské prostředí třídy v roce závod akce dokumenty herec kurzy mzdy nabídka nové odpovědnost pohovor posudek příplatky ubytování dané dokument jižní materiál nástroj práce s dětmi prémie program programy příprava světlo talent životní aktuální brigáda český chování Letňany list personální termín agentury pracovní den cíl činnosti kreativní mateřský součást školní vztah nabízíme práci sezónní bonus bonusy cíle ČR manager mezinárodní studium vzdělávání centrum kvalitní organizace test výběr administrativa elektro technologie odpovědné událost pracovní pohovor místo odměňování vysoké daný průmysl průmyslové průmyslový přípravy seznam služby technické prodej obuv oděv event motivační advokát stres advokátní operační roční
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v oboru Ostatní v Sádku a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena