Pomocné práce na stavbě - 150,-Kč/hod.

Pracovní poměr brigády
Lokalita Ostrava
Firma TREGUERA s.r.o.
Odměna 150 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zručné a fyzicky zdatné brigádníky. Nepožadujeme praxi v oboru, ani žádný výuční list, stačí chuť k práci, manuální zručnost a spolehlivost.

Náplň práce: práce s kamenem (stavba zídek, kaskád), montáži filtrací a jiné práce při stavbě a údržbě zahradních jezírek a zahrad. Pracovní doba: pondělí – pátek, 7 – 16h.

Nabízíme:

  • velmi dobré platové podmínky – 150 Kč/hod
  • zajímavou a různorodou práci

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík

Vzhledem k fyzické náročnosti je nabízená práce vhodná pro muže.
Nelze pracovat pouze o víkendech nebo odpoledne. pracovní doba je: pondělí – pátek, 7 – 16h.

Pokud máte o práci zájem, napište nám pár slov o sobě a pošlete svoje telefonní číslo, budeme vás kontaktovat v nejbližší době.

Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Denisa Vernerová
  • Brigáda
Zveřejněno: 18. srpna
  • Brno
  • Brigáda
  • Ostrava
  • Brigáda

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ Bor doba hledám HR náplň práce plat podmínky práce pracovní pracovní doba telefon vhodná víkend Zruč brigádník filtr kontakt list náplň obor platové podmínky pomoc PR stav zájem