FEET MODELKA - CASTING FOCENÍ NEJEN NOHOU AŽ 50.000 Kč

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro studenty, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené, absolventy, cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny)
Lokalita Praha
Firma RT Agency"77 s.r.o.
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Odměna 5.000 – 15.000 Kč / hod

Co od Vás očekáváme:

Hledáme běžné ženy a dívky, se zájmem o focení a natáčení, a to i amatérky zcela bez jakýchkoliv zkušeností, přirozené a usměvavé, pro spolupráci na zahraničních projektech zde v ČR, ale i přímo v zahraničí, kde spolupracujeme s prestižními produkčními společnostmi. 

Brigáda je vzhledem k flexibilitě termínů produkce vhodná pro každého, zejména ale pro studentky či maminky na mateřské. Termíny produkcí jsou vždy na dohodě.

V případě zahraniční produkce je vždy plně hrazena letenka a ubytování, kdy jde zpravidla o jednodenní produkce s odletem ráno a návratem večer. Je ale jen na Vás, zda-li budete chtít vycestovat. Mnohé produkce lze realizovat i v rámci ČR bez nutnosti vycestování. 

  Máte-li navíc finanční problémy, a potřebujete-li jejich rychlé a okamžité řešení a víte, že máte zároveň hezké nohy a postavu, neváhejte nám napsat o bližší informace a nezapomeňte připojit pár řádek o Vás a přiložit fotografii ideálně Vašich nohou, a dále pak celé postavy a obličeje, protože práce v modelingu je především o vzhledu. 

  Naše partnerské adult produkce nevyžadují minimální výšku 171 cm jak bývá zvykem u běžného modelingu, a šanci má tedy v podstatě každá zájemkyně s přirozeným vzhledem. 
  Začít si vydělávat produkcí můžete prakticky ihned po podpisu smlouvy, kdy jsme schopni Vám zajistit první honorovanou zakázku do 1.týdne.

  Náplň práce:

  • Jedná se jednak o produktové focení nohou (obuv, punčochy, laky na nehty a pomůcky), ale zároveň i plnohodnotnou adult produkci se zaměřením na feet a další.

  Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení je v závislosti na daném projektu od 250 Kč/h při focení např. klasické produktové fotografie nohou, až po 1.000 Kč/h či částky daleko vyšší u konkrétních specifických adult produkcí, honorovaných vždy jako „en bloc“ od 5.000 Kč do 50.000 Kč za zakázku o délce několika hodin.
  • Peníze z produkce jsou vypláceny vždy v daný den přímo pro Vás, bez ohledu na výši odměny i pokud by Vám mělo být vyplaceno 50.000 Kč

  Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

  Zobrazit výpis brigád

  Přečtěte si aktuální články z naší poradny

  Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

  Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

  Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

  Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

  Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

  Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

  Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

  Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

  S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

  Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

  Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

  Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

  Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

  Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

  Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

  Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

  Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

  Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

  Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

  Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

  Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

  Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

  Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

  Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

  Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

  Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

  Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

  Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

  Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

  Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

  Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval/a.

  Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

  AJ Ali bez brigáda co ČR Dan den dle do Ela fotograf hledám hodnocení HR Ina IT je k ke kol ku měření na náplň práce o ob obuv od ode odměny ohodnocení Oto partner pec peníze po pod práce pravidla pro před přede při s se SOU společnost STK termíny to u ubytování v v zahraničí ve vhodná Vít vyšší vz vzhledem k z za zahraničí ze

  Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

  © 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena